رسمی، زیدان با مثلث هجومی محبوب برابر اوئسکا

ادن هازارد که مصدومت را به دست فراموسی سپرده، امروز از ابتدا در ترکیب تیمش برابر اوئسکا قرار گرفت....

به گزارش "ورزش سه"، ادن هازارد پس از هفته ها مصدومیت سه شنبه شب در بازی با گلادباخ توانست اولین بازی فصل خود را برای رئال انجام دهد. گران ترین خرید تاریخ رئال با ورودش به میدان روند تیمش را هجومی تر کرد و رئال توانست بازی ۲-۰ باخته را با تساوی عوض کند.

بازگشت هازارد خبر خوبی برای زیدان و هواداران رئال بود و او با ورودش به جای وینیسیوس که نمایش ضعیفی ارائه داده بود و بارها توپ ها را تقدیم بازیکن گلادباخ می کرد، رئال را به سمت تساوی سوق داد.

مشخص بود که با نمایش ضعیف وینیسیوس که داد کریم بنزما را هم در آورد، برای او تبعات خواهد داشت. به خصوص با بازگشت ادن هازارد پیش بینی می شد ستاره برزیلی ۲۰ ساله راهی نیمکت شود.

همین اتفاق نیز افتاد و زین الدین زیدان ادن هازارد را در ترکیب ابتدایی رئال برابر اوئسکا قرار داد. دیداری که از ساعت ۱۶.۳۰ در ورزشگاه دی استفانو شروع خواهد شد.

به این ترتیب زیزو بالاخره پس از مدت ها مثلث تهاجمی محبوب خود یعنی بنزما، هازارد و مارکو آسنسیو را از ابتدا در ترکیب گذاشته و خوشبین است از بازی امروز هر سه امتیاز را کسب کند.

نکته دیگر ترکیب رئال نیمکت نشینی فرلاند مندی است و به جای او مارسلو از ابتدا در ترکیب قرار دارد. لوکاس واسکز هم مثل دو بازی گذشته رئال در نقش دفاع راست حاضر خواهد بود. تونی کروس در این بازی نیمکت نشین است و لوکا مودریچ جای او را گرفته است. زیرو همچنین امروز ادر میلیتائو را کنار راموس در قلب دفاع گذاشته است و به واران استراحت داد.

ترکیب اصلی رئال برابر اوئسکا: کورتوا، لوکاس، راموس، میلیتائو، مارسلو، کاسیمیرو، والورده، مودریچ، آسنسیو، هازارد و بنزما

تگ ها


وینیسیوس جونیور مارکو آسنسیو زیدان ادن هازارد کریم بنزما رئال مادرید