رسمی؛ ستاره الشرطه به کریلیا روسیه پیوست

ستاره ۲۱ ساله و آینده دار فوتبال عراق و باشگاه الشرطه سرانجام پس از کش و قوس های فراوان به اولین لژیونر تاریخ این کشور در سرزمین های شمالی تبدیل شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سرانجام پس از هفته ها کش وقوس صفا هادی ستاره ۲۱ ساله و ملی پوش باشگاه الشرطه به باشگاه کریلیا سوتوف روسیه پیوست تا اولین لژیونر تاریخ فوتبال عراق در این کشور لقب بگیرد.


بنا به اعلام باشگاه الشرطه مذاکرات برای صدور رضایتنامه صفا هادی برای امضای قرارداد با کریلیا با موفقیت به پایان رسید تا این بازیکن ۲۱ ساله با امضای قراردادی ۲.۵ ساله رسما پیراهن کریلیا در سوپرلیگ روسیه را برتن کند.


صفا هادی که یک سال پیش در چنین برهه ای شدیدا مورد توجه استقلال ایران قرارداد داشت به خاطر مشکل خروج از کشور و توقیف گذرنامه نتوانست راهی فوتبال ایران شود و حالا بعد از این مدت با درخشش بیشتر در ترکیب الشرطه و تیم ملی عراق به اولین فوتبالیست این کشور تبدیل شد که راهی رقابت های باشگاهی روسیه می شود.


الشرطه یکی از رقیبان استقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا محسوب می شود، تیمی که در بازی رفت هفته گذشته بدون صفا هادی مقابل شاگردان فرهاد مجیدی به تساوی ۱-۱ در ورزشگاه اربیل رسید و حالا به صورت رسمی باید قید ستاره ۲۱ ساله و کلیدی خود در میانه میدان را بزند.

بیشتر بخوانید:

وریا بهترین بازیکن بازی استقلال و الشرطه

الشرطه 1 استقلال 1؛ توقف آبی‌ها در گام نخست

 

 

تگ ها


الشرطه فوتبال جهان صفا هادی اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات عراق فوتبال