Banner

رسمی: ستاره چلسی به کرونا مبتلا شد

باشگاه چلسی تایید کرد که کالوم هادسون اودوی بازیکن این تیم به ویروس کرونا مبتلا شده است. این باشگاه فعالیت مجموعه تمرینی خود را به حالت تعلیق درآورده....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، باشگاه چلسی اعلام کرد نتیجه تست ویروس کرونای کالوم هادسون اودوی، بازیکن جوان انگلیسی این تیم مثبت بوده است. با انتشار این خبر، چلسی اعلام کرد که فعالیت مجموعه تمرینی خود را به صورت موقت به  حالت تعلیق درآورده.

هادسون اودوی ۱۹ساله اولین بازیکن لیگ برتر انگلیس است که ابتلای او به ویروس کرونا اعلام شده است. ویروس کرونا دنیای ورزش و فوتبال را با بحرانی بزرگ روبرو کرده و درحالیکه سازمان بهداشت جهانی وضعیت شیوع این ویروس را در حد همه‌گیری جهانی اعلام کرده، فعالیت‌های لیگهای اسپانیا، ایتالیا و فرانسه را تا مرز تعطیلی کامل پیش برده است.

این در حالی است که لیگ برتر انگلیس دیروز پنج‌شنبه اعلام کرد که مسابقات این هفته این لیگ طبق برنامه برگزار خواهد شد. ولی بعد از اعلام این خبر از سوی سازمان لیگ برتر، با اعلام ابتلای میکل آرتتا سرمربی آرسنال به ویروس کرونا، اعلام شد که لیگ برتر امروز جمعه با باشگاه‌های حاضر در این لیگ جلسه‌ای اضطراری برگزار خواهد کرد.

پیش از برگزاری این جلسه و تصمیم‌گیری درباره بازی‌های این هفته باشگاهبرایتون اعلام کرد که به دلیل ابتلای آرتتا به کرونا، در بازی خود  مقابل آرسنال حضورنخواهد یافت. با اعلام خبر ابتلای هادسون اودوی به کرونا هم برگزاری دیدار چلسی و استون‌ویلا بسیار بعید به نظر می‌رسد.

بیشتر بخوانید:

رویارویی یاران جهانبخش با آرسنال لغو شد

تگ ها


ویروس کرونا تیم ملی انگلیس فوتبال جهان چلسی کالوم هادسون اودوی کالوم هادسون-اودوی چلسی لیگ برتر فوتبال