رسمی: سیمئونه تا ۲۰۲۴ با اتلتیکو تمدید کرد

دیه‌گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید، قرارداد خود را با این باشگاه تا سال ۲۰۲۴ تمدید کرد....

به گزارش "ورزش سه"، اتلتیکو مادرید رسما اعلام کرد که قرارداد خود با دیه‌گو سیمئونه را تا سال ۲۰۲۴ تمدید کرد. علاوه بر سیمئونه این باشگاه قرارداد خود با دستیاران این سرمربی موفق را نیز تمدید کرده است.

در بیانیه اتلتیکو مادرید آمده است: "مربی ما که در سال ۲۰۱۱ به این باشگاه آمد، همان است که در هشت سال پیاپی هدایت همان تیم در لالیگا را بر عهده داشت و موفق ترین مربی تاریخ این باشگاه با کسب هشت عنوان قهرمانی است. اسکار اورتگا، پابلو ورسلون، نلسون ویواس و هرنان بونویچینی نیز به همراه مربی آرژانتینی قرارداد خود را با باشگاه تمدید کردند.

مربی ما به همراه کادر دستیارانش، قرارداد جدید خود را در واندا متروپولیتانو امضا کردند که روابط آنها را با باشگاه ما گسترش می دهد. این اتفاق در ادامه پروژه ای است که با ورود این مربی آرژانتینی در سال ۲۰۱۱ آغاز شد و منجر به یکی از موفق ترین دوران باشگاه ما شده است که در آن هشت عنوان قهرمانی کسب کرده ایم. سیمئونه با کسب این قهرمانی ها تبدیل به موفق ترین مربی ما شده، او همچنین با ۳۱۶ پیروزی، مربی است که بیشترین تعداد برد را برای ما کسب کرده است.

با این موضوع ما پیوند خود را با دیه‌گو سیمئونه و کادر مربیگری او گسترش می دهیم تا با یک پروژه هیجان انگیز، با چالش های جدید و زیبایی روبرو شویم که خبر بسیار خوبی برای همه خانواده اتلتیکو است."

اتلتیکو مادرید فصل گذشته پس از نبردی جانانه به قهرمانی در لالیگا رسید و در فصل جدید سیمئونه و شاگردانش قهرمانی در اروپا را نشانه خواهند گرفت.

تگ ها


دیگو سیمئونه اتلتیکو مادرید