رسمی؛ شروع مجدد لیگ فوتبال اتریش از ۱۳ خرداد

دوم ژوئن(۱۳ خرداد)، تاریخ نهایی برای از سرگیری بوندسلیگای اتریش اعلام شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در نهایت خبری که در اتریش منتظرش بودند، منتشر شد و رسما اعلام کردند که از دوم ژوئن(۱۳ خرداد) بوندسلیگای این کشور می تواند ادامه پیدا کند.

ورنر کولگر(وزیر ورزش)، رودولف آنشوبر(وزیر بهداشت) و نمایندگان اتحادیه فوتبال و نیز لیگ این کشور، خبر از سرگیری فوتبال را امروز رسما اعلام کردند.

طبق این بیانیه، ابتدا تمامی بازیکنان تست کرونا خواهند داد و تنها کسانی که نتیجه تست شان منفی اعلام شود، قادر به حضور در میدان خواهند بود و البته بازی ها نیز پشت درهای بسته برگزار می شود.

پیش بینی می شود که از ۱۵ می، تمرینات گروهی بدون فاصله گذاری به انجام برسد تا تیم ها خود را به طور جدی مهیای شروع لیگ کنند.

هرچند دوم ژوئن تاریخ از سرگیری لیگ اعلام شده اما اولین بازی پساکرونا در اتریش، فینال جام حذفی بین سالزبورگ و لوستونآ در تاریخ ۳۰ می(۱۰ خرداد) خواهد بود.

لیگ اتریش به مرحله ای رسیده که شش تیم در دو گروه قهرمانی و سقوط تقسیم شده اند. در گروه قهرمانی، لاسک اول است و سالزبورگ این تیم را تعقیب می کند.

هنوز ۱۰ هفته از بازی ها باقیمانده که به صورت فشرده برگزار می شود و در انتها نیز سه بازی پلی آف برای تعیین سهمیه لیگ اروپا به انجام خواهد رسید.

بیشتر بخوانید:
گزارش جنجالی مارکا؛ رشوه‌گیری در فوتبال اسپانیا
قصد دارم گواردیولا را به بارسا برگردانم 

تگ ها


فوتبال جهان اتریش کرونا قرنطینه Bundesliga فوتبال