رسمی؛ علیرضا فغانی به لیگ ایران باز می‌گردد

شهاب‌الدین عزیزی‌خادم صحبت‌ها پیرامون بازگشت علیرضا فغانی برای قضاوت در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران و جام حذفی را تایید کرد....

به گزارش "ورزش سه" در چند روز گذشته اخباری در فضای مجازی پیرامون بازگشت احتمالی علیرضا فغانی برای قضاوت در لیگ فوتبال ایران مطرح شد که فغانی در واکنش به این خبرها، آمادگی خود را برای همکاری با فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد و البته گفت که باید زودتر کارها در این زمینه صورت پذیرد وگرنه در این غیر این‌صورت، او به کشور استرالیا سفر خواهد کرد.

شهاب الدین عزیزی خادم در حاشیه سفرش به استان کرمان، در پاسخ به سوالات خبرنگاران پیرامون شایعاتی که برای قضاوت علیرضا فغانی در دربی مطرح شده است، گفت: ما از فغانی که افتخار داوری کشور است خواستیم در چند بازی آخر لیگ و جام حذفی استفاده کنیم و اگر مشکلی نباشد این اتفاق خواهد افتاد.

وی ضمن تشکر از اشکان دژاگه و مسعود شجاعی برای خدمات به تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: از این ۲ بازیکن محبوب از تیم ملی که خداحافظی کرده‌اند در آینده‌ای نزدیک تقدیر خواهد شد. مطمئنا در آینده نزدیک از ۲ کاپیتان اسبق تیم ملی آقایان دژاگه و شجاعی قدردانی خواهیم کرد.


 
رییس فدراسیون فوتبال با اشاره به مشکلات پیش روی فدراسیون در پرداخت بدهی‌ها گفت: دن گاسپار دستیار سابق کی‌روش بدهی از چند سال قبل دارد که امروز و فردا بدهی وی پرداخت خواهد شد؛ همچنین بدهی کادر فنی تیم ملی فوتسال هم پرداخت خواهد شد. متاسفانه بخشی از زمان ما صرف بدهی‌های بر جای مانده گذشته، ولی امیدوارم هر چه سریعتر از فضای تاریک گذشته عبور کنیم.

تگ ها


علیرضا فغانی کمیته داوران فدراسیون فوتبال شهاب‌الدین عزیزی خادم