رسمی؛ فابیو پاراتیچی مدیر ورزشی تاتنهام شد

فابیو پاراتیچی به شکل رسمی به عنوان مدیر ورزشی باشگاه تاتنهام انتخاب شد....

به گزارش "ورزش سه"، به نظر می رسد که در این تابستان شاهد تغییر و تحولات زیادی در باشگاه تاتنهام خواهیم بود. در اواسط فصل گذشته ژوزه مورینیو از هدایت این تیم کنار گذاشته شد و پس از آن رایان میسون به شکل موقت روی نیمکت این تیم نشست. با این حال بعد از پایان دوران حضور میسون در تاتنهام باید منتظر معرفی سرمربی جدید این تیم باشیم.

از مدت‌ها قبل شایعاتی در رابطه با احتمال حضور آنتونیو کونته، سرمربی سابق اینتر، روی نیمکت تاتنهام به گوش رسید. حتی گفته شد که باشگاه لندنی قصد دارد فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی سابق یوونتوس، که از رابطه خوبی با کونته برخوردار است را جذب کند تا با این زوج به دنبال درخشش در رقابت‌های فصل آینده لیگ برتر انگلیس باشند.

با این حال طی هفته های گذشته مشخص شد که حضور آنتونیو کونته روی نیمکت تاتنهام منتفی شده چراکه دو طرف بر سر برخی مسائل با یکدیگر به توافق نرسیده اند. اما عدم توافق کونته و تاتنهام نیز باعث نشد که حضور فابیو پاراتیچی در این تیم منتفی شود چرا که دقایقی پیش این باشگاه به شکل رسمی اعلام کرد که مرد ایتالیایی از این پس به عنوان مدیر ورزشی باشگاه فعالیت خواهد کرد.

همچنین از پائولو فونسکا به عنوان محتمل ترین گزینه برای هدایت تاتنهام نام برده می‌شود اما باید دید که آیا با آمدن فابیو پاراتیچی گزینه های جدیدتری روی میز خواهد آمد یا خیر.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ تاتنهام