رسمی: لوکاس واسکز قرارداد خود با رئال را تمدید کرد

رئال مادرید رسما قرارداد خود با لوکاس واسکز را برای سه فصل دیگر تمدید کرد....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید رسما اعلام کرد که قرارداد خود با لوکاس واسکز را تا سال ۲۰۲۴ تمدید کرده است و به این ترتیب به گمانه زنی ها پیرامون آینده این بازیکن که در ماه های اخیر شدت گرفته بود، پایان داد.

به این ترتیب رئالی ها ادامه همکاری با بازیکنی را تضمین کردند که بیش از هر چیز به دلیل تطبیق پذیری بالا و توانایی بازی در پست های مختلف از جناح راست، شناخته می شود.

این خصوصیت ارزشمند واسکز فصل گذشته و پس از مصدومیت دنی کارواخال و نمایش بی ثبات اوردیوزولا فرصت نمود پیدا کرد و واسکز تبدیل به اولین و تنها گزینه بازی در پست دفاع راست رئال مادرید شد.

زیدان در فصل گذشته رو به استفاده از واسکز آورد که به عنوان یک وینگر آموزش دیده بود تا شاید او بتواند در این پست به کمک رئالی ها بیاید. و عملکرد او خیره کننده بود تا جایی که تبدیل به یکی از بازیکنان کلیدی در رئال مادرید، هم در لالیگا و هم در چمپیونزلیگ شد.

فصل اما برای لوکاس واسکز در ال کلاسیکو و با مصدومیت شدید زانو در برخورد با بوسکتس به پایان رسید. پس از مصدومیت واسکز برابر بارسلونا، مادرید در پیشنهاد خود به این بازیکن تجدید نظر کرد و مبلغ قرارداد را بالاتر برد تا بتواند با دیگر پیشنهاداتی که این بازیکن از تیم های خارج از اسپانیا از جمله بایرن مونیخ داشت، رقابت کند.

پیشنهاد جدید رئال مادرید به انتظارات واسکز نزدیک تر بود و این بازیکن که همواره ادامه بازی برای رئال مادرید را اولویت خود می دانست، با وجود اینکه پیشنهاداتی بهتر از دیگر تیم ها داشت، تصمیم به تمدید قرارداد با سپیدپوشان مادرید گرفت.

تگ ها


لوکاس واسکز رئال مادرید