رسمی؛ ماریو بالوتلی به دمیر اسپور پیوست

ماریو بالوتلی با عقد قراردادی سه ساله به باشگاه ترکیه ای آدنا دمیراسپور پیوست....

به گزارش "ورزش سه"، مهاجم سابق تیم های اینتر و میلان در سال ۲۰۱۹ و بعد از عقد قرارداد با برشا به فوتبال ایتالیا و سری آ بازگشت. با این حال بالوتلی نتوانست به این باشگاه در راه بقا در سطح اول فوتبال ایتالیا کمک کند و از طرف دیگر شش ماه را هم بدون باشگاه سپری کرد. او همچنین در دسامبر گذشته با باشگاه مونزا در سری B قرارداد امضا کرد اما حضور او در این تیم نیز دوام چندانی نداشت.

در روزهای گذشته شایعاتی در رابطه با توافق ماریو بالوتلی با باشگاه تازه صعود کرده به سوپرلیگ ترکیه یعنی آدنا دمیر اسپور مطرح شد. در همین راستا دقایقی پیش این انتقال رنگ و بوی رسمی به خود گرفت و مهاجم ایتالیایی به شکل آزاد به دمیر اسپور پیوست.

باشگاه ترکیه ای طی بیانیه ای به شکل رسمی اعلام کرد که با عقد قراردادی تا ژوئن ۲۰۲۴ ماریو بالوتلی را به خدمت گرفته است. آنها همچنین از حضور بالوتلی در این باشگاه به عنوان انتقالی طلایی یاد کرده‌اند. در بیانیه باشگاه پیرامون این انتقال آمده است: "امروز انتقالی صورت گرفت که نام خود را با حروف طلایی در تاریخ آدانا دمیر اسپور می نویسد. ماریو بالوتلی رسماً یک قرارداد سه ساله با تیم ما امضا کرده است.  سوپر ماریو اکنون برای آبی پوشان گل خواهد زد."

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ ترکیه ماریو بالوتلی تیم ملی ایتالیا