رسمی؛ مجوز جذب بازیکن برای بارسلونا صادر شد

فدراسیون فوتبال اسپانیا و اتحادیه لالیگا امروز برای بارسلونا مجوز جذب بازیکن را صادر کردند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، عثمان دمبله پس از جراحی در فنلاند، مشخص شد که باید شش ماه به دور از میادین بماند و عملا فصل جاری را از دست داده است.

 باشگاه بارسلونا پنجشنبه گذشته اطلاعات پزشکی مربوط به دمبله را به کمیته پزشکی لالیگا ارائه داد. تمام مدارک مربوط به جراحی دمبله و نظر جراحان در مورد میزان مصدومیت و مدت دوری به کمیته پزشکی ارائه شد و سپس این کمیته سه روز فرصت داشت تا نظر نهایی خود را اعلام کند. آنها باید مشخص می کردند که بارسا مجوز خرید مهاجم خواهد داشت یا خیر.

در نهایت امروز این مجوز صادر شد و حالا سران بارسا می توانند با خیال آسوده و طی ۱۵ روز برای جذب مهاجم جدید اقدام کنند. هدف سران بارسا البته این است که مهاجم جدید تا بازی روز شنبه آتی برابر ایبار در دسترس باشد. برای این مهم، آنخل مهاجم ختافه، لوکاس پرز مهاجم آلاوس، مارتی مهاجم لوانته و برایثویت مهاجم لگانس مدنظر سران بارسلونا هستند و باید دید کدام یک افتخار پوشیدن پیراهن این باشگاه را پیدا خواهند کرد.

بارسلونا در حال حاضر تنها مسی، آنسو فاتی و گریزمان را در فاز حمله در اختیار دارد. مهاجم جدید البته تنها در لالیگا مجوز بازی خواهد داشت و در لیگ قهرمانان نمی تواند به میدان برود.

بیشتر بخوانید:

یک خبر بد و یک خبر خوب برای بارسلونا!+ عکس

کورتوا: فقط مطبوعات اصرار دارند بارسلونا تیم ضعیفی است!

 

 

تگ ها


فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال