رسمی؛ مدافع چپ ردینگ به بایرن مونیخ پیوست

عمر ریچاردز، مدافع چپ جوان ردینگ، با قراردادی چهار ساله به بایرن مونیخ پیوست....

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ در این فصل از رقابت های فوتبال اروپا نتوانست افتخارات سال گذشته را با هانسی فلیک تکرار کند و تنها به یک جام بوندسلیگا دست یافت.

اما بعد از اتمام قرارداد چند بازیکن بایرن مونیخ مثل داوید آلابا، ژروم بواتنگ و خاوی مارتینز و جدایی آنها، حالا به نظر می رسد که باواریایی‌ها بیش از هر زمان دیگری به تقویت خود مخصوصاً در خط دفاعی احتیاج دارند و گفته می شود که سرمربی جدید این تیم یعنی یولیان ناگلزمان نیز به این موضوع تاکید کرده است.

در همین راستا در دقایقی پیش باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد که عمر ریچاردز، مدافع جوان و تنها ۲۳ ساله ردینگ را با قراردادی چهار ساله به خدمت گرفته است. این مدافع چپ انگلیسی در فصلی که گذشت ۴۱ بازی در چمپیونشیپ به انجام داد و از مهره‌های اصلی ردینگ به شمار می‌آمد.

گفتنی است بایرن مونیخ درحالی ریچاردز را به خدمت گرفته که در پست دفاع چپ دو بازیکن فوق العاده یعنی لوکاس هرناندز و آلفونسو دیویس را هم در اختیار دارد.

ریچاردز بعد از رسمی شدن این انتقال گفت: "من از مدیریت باشگاه بایرن مونیخ به خاطر اعتمادشان تشکر می کنم. مذاکرات ما کاملا قانع کننده بود. من نمی توانم برای بازی در بایرن مونیخ بیش از این صبر کنم. انتقال به بایرن یک افتخار بزرگ برایم محسوب می شود. یک رویا که به حقیقت پیوست. من از اینکه پیراهن یکی از بزرگترین باشگاه‌های دنیا را بر تن خواهم کرد افتخار می کنم. امیدوارم در آینده بتوانم به موفقیت تیم کمک کنم."

تگ ها


بایرن مونیخ