رسمی؛ مدیر اجرایی بارسلونا استعفا کرد

فران رِوِرتر، دست راست خوان لاپورتا و مدیر اجرایی باشگاه بارسلونا استعفا کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فران رِوِرتر، دقایقی پیش با انشتار بیانیه ای خبر از استعفای خود از مدیریت اجرایی باشگاه بارسلونا داد و دلیل این تصمیم را مسائل شخصی و خانوادگی عنوان کرد هرچند مارکا و نیز رسانه های نزدیک به باشگاه بارسلونا دلایلی دیگر را دخیل دانسته اند.

رِوِرتر مارس ۲۰۲۱ و پس از پیروزی خوان لاپورتا در انتخابات بارسلونا ترجیح داد از آلمان به اسپانیا برگردد و مدیر اجرایی باشگاه کاتالان شود ولی کمتر از یک سال از شروع فعالیت او گذشته بود که حالا خبر از کناره گیری او می رسد.

طبق ادعای رِوِرتر که در بیانیه او قید شده، مسائل خانوادگی دلیل این تصمیم بوده ولی مارکا و رسانه های کاتالونیا نوشته اند که مخالفت او با توافق بین بارسلونا و اسپاتیفای، مهمترین دلیل این استعفا بوده است. بارسا و کمپانی مشهور اسپاتیفای بر سر قراردادی سه ساله و ۲۸۰ میلیون یورویی به توافق رسیده اند و این کمپانی نه تنها قرار است اسپانسر اول باشگاه شود که نامش در کنار نام ورزشگاه نوکمپ نیز قرار داده خواهد شد.

فران رِوِرتر یکی از افراد کلیدی در پروژه اقتصادی باشگاه در اولین ماه های ریاست لاپورتا بود که باعث احیای وضعیت مالی باشگاه شد.

تگ ها


خوان لاپورتا فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال