رسمی؛ معرفی دستیاران رونالد کومان در بارسلونا

آلفرد شرودر و هنریک لارسون دستیاران رونالد کومان در باشگاه بارسلونا خواهند بود....

به گزارش "ورزش سه"، رونالد کومان دو روز پیش رسما قراردادش با بارسا را امضا کرد و در نشست خبری خود بازگشت به باشگاه محبوبش را رویایی دانست که محقق شده است.

امروز نوبت به معرفی دستیاران او در بارسلونا رسید و بر این اساس آلفرد شرودر و هنریک لارسون سرمربی هلندی را در باشگاه کاتالان همراهی خواهند کرد.

شرودر فصل گذشته سرمربیگری هوفن هایم را برعهده داشت و دو فصل پیش در آژاکس، دستیار تن هاگ بود. او را مغز متفکر آژاکس می دانستند و این دو توانستند آژاکس را تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان برسانند و باشگاه هلندی در لیگ و جام حذفی نیز عنوان قهرمانی را کسب کرد.

شرودر در انتخاب تاکتیک و استراتژی بارسا نقش اول را ایفا خواهد کرد و حالا او مغز متکفر بلوگرانا و دستیار شماره یک کومان محسوب می شود.

هنریک لارسون سوئدی اما دوران فوتبال بسیار خوبی داشت و شخصیتی به مراتب معروف تر از شرودر محسوب می شود. لارسون ۴۸ ساله سال ۲۰۱۹ سرمربی هلزینبورگ سوئد بود و حالا یک بار دیگر به بارسا بازگشته است.

او بین سال های ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۶ چهل بازی برای بارسا انجام داد و دو پاس گلش در فینال لیگ قهرمانان سال ۲۰۰۶ برابر آرسنال هنوز هم در یاد و خاطره هواداران بارسا باقیمانده است.

لارسون مهاجم بسیار گلزن و مطرحی در دوران فوتبالش بود و زمانی او و رونالد کومان در فاینورد هم تیمی بودند. مدیر برنامه های کومان و لارسون نیز مشترک است. لارسون سابقه بازی برای منچستریونایتد و سلتیک را نیز در کارنامه دارد.

تگ ها


رونالد کومان تیم‌ ملی هلند بارسلونا