رسمی: مغانلو و محبی معاوضه شدند

وب سایت باشگاه سانتاکلارا به صورت رسمی از معاوضه شهریار مغانلو و محمد محبی خبر داد....

به گزارش "ورزش سه"، کار انتقال محمد محبی بازیکن فصل گذشته سپاهان به تیم سانتاکلارا به پایان رسید و این بازیکن پس از رونمایی رسمی، به این تیم پرتغالی پیوست. مدت زمان قرارداد محبی با سانتاکلارا تا سال ۲۰۲۴ خواهد بود.


در حالیکه طی هفته های گذشته اخبار زیادی پیرامون توافق دو باشگاه سپاهان و سانتاکلارا برای معاوضه شهریار مغانلو و محمد محبی به گوش می رسید، اکنون و با اعلام رسمی باشگاه سانتاکلارا این جابجایی به مرحله نهایی رسیده و پس از حضور محبی در تیم پرتغالی، مغانلو نیز از فصل آینده در زردپوشان اصفهانی توپ خواهد زد.


وب سایت باشگاه سانتاکلارا در اطلاعیه ای اعلام کرد: باشگاه سانتا کلارا آزورس اعلام می کند که با باشگاه سپاهان برای مبادله دائمی بازیکنان شهریار مغانلو که راهی تیم ایرانی شده و محمد محبی که تیم سانتا کلارا را تقویت می کند، به توافق رسیده اند.


در ادامه این بیانیه آمده است: شهریار مغانلو پس از به ثمر رساندن یک گل در سیزده بازی با پیراهن سانتاکلارا، به قرارداد خود با این تیم خاتمه داد. لازم به یادآوری است که این مهاجم در نیم فصل گذشته برای پرسپولیس به میدان رفت و با این تیم به عنوان قهرمانی ایران دست یافت و در شانزده بازی هشت گل به ثمر رساند.
بدین ترتیب شهریار مغانلو پس از پشت سر گذاشتن یک نیم فصل موفق در پرسپولیس، راهی سپاهان خواهد شد تا فصل بعد را در جمع شاگردان محرم نویدکیا سپری کند.

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۴۰۰ پرسپولیس تهران فولادمبارکه سپاهان شهریار مغانلو محمد محبی