رسمی؛ چلسی و لستر هر دو نقره داغ شدند

چلسی و لستر سیتی به دلیل درگیری در دیدار ماه گذشته در استمفوردبریج هر کدام ۲۲۵۰۰ پوند جریمه شده اند....

به گزارش "ورزش سه"، بازیکنان دو تیم چلسی و لسترسیتی در جریان پیروزی ۲-۱ چلسی مقابل لستر در تاریخ ۱۸ می به شدت با یکدیگر درگیر شدند. این مسابقه در مسیر رسیدن به لیگ قهرمانان بسیار مهم بود و در نهایت چلسی کسب سهمیه خود را به نوعی مدیون پیروزی در این دیدار برابر رقیب مستقیم خود است. البته تیم توماس توخل بعدها موفق به فتح لیگ قهرمانان نیز شد.

سه روز قبل از آن دیدار شاگردان برندان راجرز در فینال جام حذفی چلسی را با نتیجه ۱-۰ شکست داده بودند و گل تساوی دیرهنگام چلسی نیز توسط VAR رد شده بود تا جنجال به اوج برسد. در دقایق پایانی بازی دو تیم در لیگ برتر و در شرایطی که لستر به دنبال گل تساوی بود، ریکاردو پریرا به دلیل خطا روی بن چیلول، مدافع چپ چلسی کارت گرفت و درگیری آغاز شد. به سرعت آنتونیو رودیگر نیز با پریرا درگیر شد تا حجم دعوا گسترده تر شود.

در بیانیه اتحادیه فوتبال انگلیس آمده است: "چلسی و لسترسیتی پس از اعتراف به نقض قانون E۲۰.۱ در بازی لیگ برتر در روز سه شنبه ۱۸ می ۲۰۲۱، هر کدام ۲۲،۵۰۰ پوند جریمه شدند. هر دو باشگاه اعتراف کردند بازیکنان و مسئولان رفتاری خوب و منظمی نداشته و نتوانستند از بروز رفتارهای تحریک آمیز در دقیقه ۹۳ مسابقه خودداری کنند."

تگ ها


چلسی لستر سیتی