رسمی؛ کنعانی محروم از بازی کره‌‌جنوبی و لبنان

مدافع تیم ملی از سوی کمیته اخلاق به محرومیت از دو بازی ملی محکم شد....

به گزارش ورزش سه، در حالی که پس از دعوت دراگان اسکوچیچ از محمدحسین کنعانی‌زادگان، کمتر کسی تصور می‌کرد که او با حکم محرومیت از حضور در تیم ملی مواجه شود اما در آخرین ساعات روز دوشنبه، خبر شوکه کننده محرومیت او از دو بازی رسمی ملی در خروجی فدراسیون فوتبال گرفت.

در این حکم آمده که از زمان صدور، اجرای آن الزامی خواهد بود و همچنین درخواست برای تجدید نظر نیز نمی‌تواند مانع از اجرای آن شود. بنابراین حتی اگر کنعانی به کمیته استیناف هم شکایت کند، فقط در صورتی از محرومیت مبرا خواهد بود که دادگاه تجدیدنظر را به سود خود خاتمه دهد.

فدراسیون در خبر مربوط به کنعانی نوشته: حسین کنعانی زادگان به دلیل نقض مقررات اخلاقی فوتبال به پرداخت مبلغ یک میلیارد ریال جریمه نقدی و محرومیت از دو بازی ملی مسابقه فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی محکوم شد.

جریمه صد میلیونی که یکی از سنگین‌ترین جرایم مالی فوتبال ایران محسوب می‌شود البته باتوجه به محرومیت دو جلسه‌ای چندان به چشم نیامده اما کلیت حکم نقره داغ مدافع تیم ملی ایران محسوب می‌شود.

با این رای کمیته اخلاق، مدافع تیم ملی ایران بازی با کره جنوبی و لبنان که تاثیر بسزایی در صدرنشینی ایران و همچنین بهبود رنکینگ برای حضور در سید دو دارد را از دست خواهد داد و اسکوچیچ باید فکر دیگری برای مرکز خط دفاعی کند.

نکته جالب اینکه کنعانی زادگان در همه بازی‌های مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی فیکس بود و به همراه وحید امیری بیشترین دقایق بازی را به نام خود ثبت کرد اما حالا این دو به همراه محرمی دیدار حساس با کره را از دست می‌دهند.

تگ ها


تیم ملی ایران محمد حسین کنعانی زادگان فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال