رسمی: گریزمان به اتلتیکو مادرید بازگشت

آنتوان گریزمان با قرارداد قرضی با بند خرید اجباری به ارزش ۴۰ میلیون یورو از بارسلونا جدا شده و بار دیگر پیراهن اتلتیکو مادرید را بر تن کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بازیکن تیم ملی فرانسه دو سال پس از ترک واندا متروپولیتانو در یکی از آخرین انتقال‌های این پنجره نقل و انتقالاتی دراماتیک بار دیگر به این ورزشگاه برگشت. گریزمان حالا به پایتخت اسپانیا بازمی‌گردد، جایی که نامش را به عنوان یکی از بهترین استعدادهای جوان فوتبال بر سر زبان‌ها انداخت.

در بیانیه منتشر شده از سوی باشگاه باسلونا تایید شده که اتلتیکو بند خرید اجباری این بازیکن فرانسوی را در قرارداد پذیرفته است. در این بیانیه آمده:« بارسلونا و اتلتیکو مادرید برای انتقال قرضی آنتوان گریزمان به مدت یک فصل با گزینه افزایش این مدت به یک فصل دیگر به توافق رسیده‌اند. باشگاه مادریدی دستمزد این بازیکن را پرداخت کرده و بند خرید اجباری نیز در این انتقال وجود دارد. باشگاه بارسلونا از آنتوان گریزمان بابت تعهد و فداکاری‌هایش تشکر کرده و بهترین‌ها را در آینده برای او آرزو می‌کند.»

شاید جدایی گریزمان از بارسا چندان هم باعث شگفتی نبود چرا که دستمزد این بازیکن بالا بود و وضعیت مالی نه چندان خوب این تیم را بیش از پیش دشوار می‌کرد. از سوی دیگر بازیکن فرانسوی نیز در ۱۰۵ بازی ۳۵ گل به ثمر رساند و به نظر می‌رسید که هرگز نتوانسته از زیر سایه لیونل مسی خارج شود. او حالا امیدوار است که با اتلتیکو مادرید بار دیگر به روزهای طلایی خود برگردد.  

تگ ها


آنتون گریزمان اتلتیکو مادرید فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال