رسن: بازی با سپاهان هم مانند دربی است

بشار رسن بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس مدعی شد بازی این تیم با سپاهان کمتر از دربی نخواهد بود....

بشار رسن بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس مدعی شد بازی این تیم با سپاهان کمتر از دربی نخواهد بود.

به گزارش مدال، بشاررسن در بازی هفته چهارم برابر استقلال جای خودش را درترکیب اصلی به وحید امیری داد. او در نیمه دوم و بعد از حضورش عملکرد خوبی داشت اما یک فرصت مسلم گل را از دست داد. هافبک عراقی و شماره 5 پرسپولیس امروز در گفت و گویی درباره دربی گفت: «بازی خوبی بود. تیم ما عملکرد خوبی در این مسابقه داشت و در نهایت هم با تلاش بازیکنان توانستیم به هدفمان برسیم و سه امتیاز حساس این بازی را بدست آوریم.»
او در مورد درگیری‌های این مسابقه افزود: «بازی‌های بزرگ شرایط خاص خودش را دارد و به طور معمول تنش در آن‌ها زیاد است اما خوشحالیم که در پایان با برد این بازی را به پایان رساندیم.»
رسن در مورد انتقاداتی که از کیفیت فنی این بازی می‌شود، گفت: «هواداران به ورزشگاه می‌آیند تا بازی زیبایی را ببینند اما در مسابقات بزرگ نمی‌توان بی‌گدار به آب زد. مهم‌ترین هدف کسب سه امتیاز بود. ابتدا تلاش کردیم تا علاوه بر عملکرد خوب در کار دفاعی در بخش هجومی هم عملکرد خوبی داشته باشیم. پس از گلی هم که به ثمر رساندیم توانستیم بازی را کنترل کنیم و در نهایت هم پیروز از زمین خارج شدیم.
وی در مورد نزدیک شدن پرسپولیس به صدر جدول تصریح کرد: «هر سال تلاش می‌کنیم از ابتدا موفق ظاهر شویم اما تیم‌هایی هستند که اوایل فصل خوب کار می‌کنند. پرسپولیس شرایط خوبی دارد و تلاش می‌کنیم تا این فرم خوبی که داریم را حفظ کنیم و در مسابقات سخت آتی هم سربلند خارج شویم.»
بشار در مورد دیدارهای سخت آتی پرسپولیس هم اضافه کرد: «هر بازی برای ما حکم فینال را دارد. در لیگ تمام مسابقات سخت هستند و حریف آسان نداریم. با این حال بازی با استقلال هم یکی از فینال‌هایی بود که باید آن را می‌بردیم. دیگر این بازی تمام شده و باید برای جدال‌های حساس پیش‌رو آماده شویم.»
او در مورد دیدار بازی روز پنجشنبه برابر  سپاهان هم گفت: «بازی‌ برابر سپاهان همیشه‌ سخت و البته جذاب بوده و تقابل با این تیم دست‌کمی از شهرآورد ندارد. با این حال آماده هستیم تا یک سه امتیاز حساس دیگر را کسب کنیم.»

بیشتر بخوانید:
احتمال غیبت سیدجلال حسینی در دیدار برابر سپاهان

تگ ها


دربی 90 پرسپولیس بشار رسن پرسپولیس سپاهان پرسپولیس سپاهان پرسپولیس-سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال