رسن: فردا برای ماندن در باشگاه صحبت می کنم

هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس ضمن اعلام اینکه دوست دارد در این باشگاه بماند همه‌چیز را به‌روزهای آینده موکول کرد....

به "گزارش ورزش سه"، بشار رسن هافبک عراقی و البته تأثیرگذار تیم فوتبال پرسپولیس که نقش بارزی در به ثمر رسیدن قهرمانی این تیم در لیگ نوزدهم داشت، یکی از آن دسته بازیکنانی است که تابه‌حال هنوز دریافتی از باشگاه نداشته است و این در حالی است که هواداران و کادر فنی پرسپولیس تمایل زیادی برای حفظ این مهره مؤثر و کم حاشیه را در ادامه فصل و حتی فصل بعدی دارند.


در همین رابطه، عصر امروز او حضوری کوتاه در لایو اینستاگرامی شجاع خلیل زاده داشت تا همین امر باعث شود شجاع سؤال طرفداران این تیم را مبنی بر اینکه آیا او قصد ماندن در این باشگاه را دارد از وی بپرسد.


بشارهم در جواب این سؤال خلیل زاده گفت: «دوست دارم بمانم و به همین خاطر فردا قرار است به باشگاه بروم و در این رابطه با مسئولان باشگاه صحبت کنم که انشاء الله خیر است.»


 با این حساب باید ببینیم که رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس در اولین گام خود برای حفظ اسکلت تیم آیا می‌تواند رضایت خاطر بشار رسن را حفظ کند یا خیر.


گفتنی است بشار رسن در این فصل با به ثمر رساند گل تساوی پرسپولیس در دقایق پایانی دیدار دربی از هر فصل دیگر نزد طرفداران این تیم محبوبیت بیشتری دارد.

تگ ها


بشار رسن پرسپولیس تهران