رسوایی بزرگ؛ ردپای آبیدال در حمله به ستاره PSG!

نشریه لوموند فرانسه امروز خبر از دست داشتن احتمالی اریک آبیدال در قضیه کتک خوردن بازیکن تیم فوتبال زنان پی اس جی داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هفته گذشته بود که اعلام شد هافبک تیم زنان پاری سن ژرمن به اتهام حمله به خیرا حمراوی، هم تیمی و هم پست خود از سوی پلیس پاریس دستگیر شده و مورد بازجویی قرار گرفته است. پنج شنبه گذشته حمراوی پس از یک مهمانی شام در باشگاه پاری سن ژرمن با دو هم تیمی دیگرش از جمله دیالو، با ماشین به نزدیکی خانه اش رفتند و دیالو پشت فرمان بود.

ناگهان دو مرد نقاب دار در نزدیکی خانه خیرا حمراوی، او را از ماشین به بیرون کشیدند. آن دو مرد برای چند دقیقه با یک میله آهنی به پاهای حمراوی ضربه زدند و سپس متواری شدند. حمراوی به بیمارستان منتقل شد و شدت مصدومیت به حدی بود که نتوانست در بازی تیمش مقابل رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا به میدان برود و صدمین بازی اش برای پی اس جی را انجام دهد.

از آن جایی که از این دو بازیکن هیچ چیزی به سرقت نرفت و فقط پاهای حمراوی مورد ضرب و شتم قرار گرفت، فرضیه ای مطرح شده که دیالو آن دو مرد را برای کتک زدن هم تیمی اش اجیر کرده و انگیزه او برای این کار، رقابت درون تیمی بوده است. پاری سن ژرمن تایید کرده دیالو بازداشت شده است.

پس از تحقیقات پلیس در نهایت مشخص شد که دیالو نقشی در این حمله نداشته و بدون اینکه مدرکی بر علیه او پیدا شود، از سوی پلیس آزاد شد اما پی اس جی هر دو بازیکن را موقتا از فهرست خود کنار گذاشته است.

امروز نشریه لوموند فرانسه خبری جالب و عجیب را منتشر کرد مبنی بر دخالت احتمالی اریک آبیدال مدافع سابق بارسا و تیم ملی فرانسه در این ماجرا.

در تحقیقات پلیس ردپای آبیدال به چشم می خورد و گویا حمراوی فردای اتفاق با آبیدال تماس تلفنی داشته است.  نکته عجیب تر اینکه تلفن حمراوی به نام آبیدال ثبت شده است. اکنون مشخص شده است حمراوی و آبیدال برای مدتی با یکدیگر ارتباط عاطفی داشته و سپس جدا شده اند و پلیس معتقد است که مدیر فنی سابق بارسا ممکن است به سبب انتقام جویی دست به چنین کاری زده باشد.

ماریون کالیبوت دادستان پرونده به لوموند گفته است که آبیدال تحت بازحویی پلیس قرار خواهد گرفت و پلیس همچنین قصد دارد از همسر آبیدال نیز بازجویی کند.

آبیدال اما در گفت و گو با موندودپورتیوو هرگونه دخالت خود در این قضیه را قویا رد کرده و وکیل او نیز از هرگونه اظهارنظر خودداری کرد.

تیم فوتبال زنان پی اس جی تحت تاثیر این اتفاق از لحاظ روحی شرایط خوبی ندراد و به همین دلیل بازی حساس خود برابر لیون را ۶-۱ واگذار کرد. پی اس جی خواهان تعویق بازی هایش شده بود ولی با این درخواست مخالفت شد.

باید دید در روزهای آتی چع جزئیات جدیدی از این پرونده عجیب کشف خواهد شد و اینکه آبیدال واقعا در این قضیه نقش داشته است یا خیر.

تگ ها


تیم ملی فرانسه پاری سن ژرمن آبیدال فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال