رسوایی بزرگ و باورنکردنی در بارسلونا!

رئیس باشگاه بارسلونا به صورت هدفمند و با استفاده از یک شرکت اینترنتی اقدام به تخریب بازیکنان خودی و رقبای خود در شبکه های اجتماعی کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، به نقل از مارکا، دقایقی پیش کادنا سر در گزارشی ویژه پرده از یک رسوایی بزرگ در باشگاه بارسلونا برداشت.

طبق این گزارش، باشگاه بارسلونا با دستور جوزپ ماریا بارتومئو(رئیس) با شرکت "I۳ Ventures" قرارداد همکاری به ارزش یک میلیون یورو بسته و این شرکت در شبکه های اجتماعی اقدام به حمایت از بارتومئو و کادر مدیریتی فعلی باشگاه بارسلونا می کند. در عوض به صورت هدفمند بر علیه بازیکنان خودی، ستاره های سابق و رقبای مدیریتی اقدام کرده است.

این شرکت با ساختن هزاران حساب فِیک در توئیتر و فیسبوک، به شخصیت های بزرگی چون لیونل مسی و همسرس آنتونلا، جرارد پیکه، گواردیولا، ژاوی، پویول، خوان لاپورتا، رورس، ویکتور فونت و پوجدمونت حمله کرده و با انتشار پیام هایی ضد و نقیض و انتقادی بر علیه این اشخاص، سعی در حمایت از بارتومئو و تصمیمات مدیریتی او داشته است.

از جمله این انتقادات می توان به حمله به مسی به خاطر تاخیر و تعلل در تمدید قراردادش در سال ۲۰۱۷ اشاره کرد و نیز انتقادات گسترده از جرارد پیکه به خاطر نقش فعالش در تنیس جام دیویس. این حساب های دروغین همچنین به دیگر بازیکنان بارسلونا نیز انتقادات متفاوتی داشته اند.

باشگاه بارسلونا عقد قرارداد با این شرکت را تایید کرده ولی حاضر نشد نقش آن در حملات انتقادی علیه بازیکنان و مخالفان کادر مدیریتی را قبول کند. پرداخت های بارسلونا به شرکت در شش فاکتور مجزا ارائه شده است.

بیشتر بخوانید:

یک خبر بد و یک خبر خوب برای بارسلونا!+ عکس

رسمی؛ مجوز جذب بازیکن برای بارسلونا صادر شد

 

 

تگ ها


لیونل مسی جرارد پیکه تیم ملی اسپانیا جوزپ ماریا بارتومئو فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال