رسوایی در منچسترسیتی؛ دستگیری هوادار آبی‌ها پس از دربی بزرگ

در جریان رقابت حساس دربی بزرگ شهر منچستر، یکی از هواداران تیم منچسترسیتی به دلیل توهین نژادی به بازیکنان منچستریونایتد دستگیر شد....

به گزارش مدال، پلیس منچستر پس از توهین به بازیکنان منچستریونایتد، یک مرد 41 ساله را بازداشت کرد. در تصاویر اینترنتی مشخص بود یکی از هواداران منچسترسیتی نسبت به بازیکنان یونایتد حرکت نژادپرستانه انجام داده است و بر همین اساس امروز صبح پلیس شهر منچستر در این خصوص بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده: «پس از انتشار ویدیو از توهین نژادی یک هوادار در دیدار شب گذشته در اتحاد یک هوادار دستگیر شد. ساعت 6:55 عصر شنبه هفتم دسامبر گزارش توهین نژادپرستانه یک هوادار در جریان دربی منچستر به پلیس رسید. یک مرد 41 ساله در این رابطه دستگیر شده و مراحل قانونی در این مورد طی خواهد شد.»

اتحادیه فوتبال انگلیس هم قصد ورود به این مسئله را دارد و باشگاه منچسترسیتی هم با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن اقدام هوادار خود و عذرخواهی از بازیکنان منچستریونایتد، اعلام کرد با پلیس نهایت همکاری را در مجازات مجرم یا مجرمان خواهد داشت.

این مرد 41 ساله در مقابل «مارکوس رشفورد» حرکات میمون را تقلید کرده که این اقدام از چشم ناظران بازی دور نمانده است.

بیشتر بخوانید:

منچسترسیتی ۱- منچستریونایتد ۲؛ آسمان منچستر سرخ شد

تگ ها


منچسترسیتی منچستریونایتد منچسترسیتی سیتیزن‌ها تبعیض نژادی توهین نژادپرستانه نژادپرستی فوتبال جهان لیگ برتر انگلیس منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال