رسول‌پناه: دو دستگی در پرسپولیس نداریم

سرپرست باشگاه پرسپولیس تأکید کرد هیچ اختلافی بین اعضای هیأت مدیره سرخ پوشان وجود ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، مهدی رسول‌پناه بعد از جلسه هیأت مدیره در باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جلسه‌ی امروز پیرامون بحث کارگزار باشگاه و شرایط قرارداد داشتیم. هنوز به جمع‌بندی نرسیدیم ولی ان‌شاالله طی دو روز آینده این اتفاق بیفتد و نتیجه آن را اعلام می‌کنیم.

او درباره ناراحتی هاشمی در زمان خروج از جلسه هیأت مدیره باشگاه و اینکه عنوان کرده «آقای رسول‌پناه صحبت می‌کند، خوب هم حرف می‌زند!»، گفت: اصلا دو دستگی وجود ندارد و در مصاحبه اخیرم نیز این موضوع را تکذیب کردم. آقای هاشمی اهل گفت‌وگو نیست. شما در دو سال اخیر مصاحبه‌ای از ایشان دیدید؟ تا الان هم حدود ۴-۳ ساعت در جلسه بودیم و هیچ مشکلی نداریم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: اینکه عنوان شده قرار است قرارداد جدید با کارگزار پرسپولیس به امضای وزیر ورزش و جوانان هم برسد، صحت ندارد و این موضوع، دستور هیأت مدیره باشگاه است. ما فقط اگر بخواهیم نظرخواهی کنیم، برای معاونت حقوقی وزارتخانه ارسال خواهیم کرد.

رسول‌پناه در خصوص وضعیت قرارداد بازیکنان و تمایل علی علیپور برای تمدید قرارداد با پرسپولیس عنوان کرد: هنوز صحبتی در این باره نشده است. این موضوع به نظر سرمربی و سرپرست تیم مرتبط می‌شود.

تگ ها


مهدی رسول پناه پرسپولیس تهران