رسول پناه: آل‌کثیر باید بخشیده شود

مدیرعامل پرسپولیس گفت: آیا کسی بهتر از شجاع و کنعانی سراغ دارد که ما آن ها را حفظ نکنیم؟...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مهدی رسول پناه، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در رابطه با محرومیت عیسی آل کثیر و احتمال بخشش این بازیکن از سوی AFC عنوان کرد: وقتی می خواستیم با آل کثیر قرارداد ببندیم، یک باشگاه صنعتی به این بازیکن ۱۰ میلیارد پیشنهاد داد، اما او به خاطر عشق و علاقه به پرسپولیس آمد و با ما قرارداد بست. ما پیگیر بخشش او هستیم و ول کن ماجرا نیستیم. با AFC مکاتبه می کنیم تا این بازیکن بخشیده شود. آل کثیر در این چند بازی برای ما کاری کرد، کارستان! 


وی افزود: یادم هست وقتی در حال جذب آل کثیر بودیم، سر قرارداد او و حامد لک خیلی ها مرا مورد انتقاد قرار دادند. پرسپولیس این ظرفیت را دارد که هر کسی می آید، در آن تبدیل به ستاره شود. امیدوارم با این بازیکنان به قهرمانی در آسیا برسیم.


مدیرعامل پرسپولیس همچنین در خصوص تمدید قرارداد شجاع خلیل زاده و حسین کنعانی زادگان گفت: هر دوی این بازیکنان باشخصیت و مودب هستند. آیا بهتر از آن ها در کل آسیا سراغ دارید؟ من شخصا خودم عاشق شجاع هستم! شجاع نماد پرسپولیس است و قطعا می ماند. کنعانی زادگان را هم نگه می داریم. گفتیم شما به لیگ قهرمانان بروید و برگردید تا کارهایتان را انجام دهیم.

بیشتر بخوانید:

بررسی محرومیت آل کثیر در جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس

محرومیت آل کثیر مقابل النصر مثل زلزله بود

 

 

تگ ها


مهدی رسول پناه پرسپولیس تهران فوتبال ایران AFC Champions League فوتبال