رسول‌پناه: بخشی از پول برانکو آماده شد

سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کرد بخشی از مطالبات سرمربی سابق این تیم را آماده کرده‌اند....

به گزارش "ورزش سه"، مهدی رسول‌پناه پس از جلسه در باشگاه پرسپولیس با حضور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ما پیگیر تامین پرداخت مطالبات آقای برانکو هستیم. خدا را شکر امروز بخشی مطالبات او تامین شد و اینطور که خبردار شدیم، قرار است فردا کارگزار باشگاه مابه التفاوت را تامین و پرداخت کند و ما به امید خدا این مطالبات را بدهیم و از شرمندگی آقای برانکو و هواداران دربیاییم.

او ادامه داد: واقعا تامین و نحوه پرداخت مطالبات خیلی سخت است چون هنوز کسی به پرسپولیس کمک مالی نداشته و امروز هم که در باشگاه بودیم، هیچ کسی به ما کمک نکرد ولی قرار است کارگزار باشگاه فردا بخشی از این مطالبات را تامین کند، در اختیار ما بگذارد و باشگاه نیز به آقای برانکو بدهد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره نحوه انتقال پول به برانکو ابراز کرد: بهترین راه انتقال پول آقای برانکو، از طریق قانونی است چون مبلغ بالا بوده و یک مقدار جابجایی آن خطرناک است. باید از مجاری قانونی که همان وزارت خارجه است، این مبلغ را انتقال دهیم.

رسول‌پناه با بیان اینکه مشکلاتی برای انتقال پول وجود دارد، گفت: خبر داریم که عده‌ای گفته‌اند ما از تهران هم می‌توانیم این پول‌ها را پرداخت کنیم. این نوع انتقالات که می‌گویند کارمزد دارد ولی بهترین و مطمئن‌ترین راه، از طریق وزارت امور خارجه است.

تگ ها


عمان برانکو ایوانکوویچ تیم ملی عمان مهدی رسول پناه پرسپولیس تهران