رسول‌پناه: تنها پرداخت ۱۰۰هزار یورو به برانکو باقی مانده

سرپرست پرسپولیس در شرایطی عجیب مجبور به پاسخگویی به هواداران شاکی حاضر جلوی در باشگاه شد....

به گزارش "ورزش سه"، هواداران پرسپولیس که امروز صبح به دلیل درخواست بشار رسن برای جدایی، حل نشدن مشکل برانکو، گلایه های بازیکنان و کادرفنی و ... راهی مجلس شده بودند، اکنون راهی محل باشگاه شدند و اعتراض خود را نسبت به مواضع و شرایط مدیریتی اعلام کردند.

افزایش نفرات حاضر در تجمع جلوی باشگاه در ادامه باعث شد تا مهدی رسول پناه برای پاسخگویی جلو در حاضر شود. سرپرست پرسپولیس که به شدت از سوی هواداران حاضر مورد هجمه قرار گرفته و شاهد شعارهای تندی علیه خود بود، در نهایت وعده داد که توانسته‌اند بخش عمده مطالبات برانکو ایوانکوویچ را پرداخت کنند.

در حالیکه هواداران در حال اعتراض و شعار علیه مدیریت باشگاه و تصمیمات وزارت ورزش بودند، رسول پناه در این زمینه گفت: یک میلیون یورو به برانکو تا این لحظه پرداختی داشته‌ایم و تنها یکصدهزار یورو دیگر از مطالبات او باقی مانده است.

هواداران که به حرف سرپرست باشگاه اعتماد نداشتند به شعار علیه او ادامه دادند که رسول پناه خواهان این شد تا ۵ نفر از هواداران با حضور در محل باشگاه، رسیدهای پرداختی را مشاهده کنند.

رسول پناه در میان شعار تند هواداران که نسبت به توضیحات او قانه نشده بودند گفت" من همه شما را درک می کنم! " جمله ای که البته نتوانست خشم هواداران را کم کند و آنها بار دیگر شعار علیه سرپرست تیم را ادامه دادند.

سرپرست پرسپولیس درباره ماجرای بشار رسن و درخواست این بازیکن عراقی برای جدایی نیز گفت: ما از باشگاه القطر شکایت می کنیم. آنها با توجه به اینکه بشار رسن با ما قرارداد دارد، حق مذاکره با این بازیکن را نداشتند و او نمی تواند برود.

تگ ها


مهدی رسول پناه پرسپولیس تهران