رسول پناه: حتی یحیی گل محمدی هم پیشنهاد دارد!

سرپرست باشگاه پرسپولیس مدعی شد در طول زمان مشکلات تیم را برطرف خواهند کرد....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان، هجمه ها بار دیگر علیه سرپرست این تیم خصوصا از سوی بازیکنان شکل گرفت. بحث تمدید قرارداد و مشکلات مالی و پرداختی‌ها از موضوعاتی بوده که با گلایه بازیکنان همراه شده است.

رسول پناه در خصوص گلایه بازیکنان اینطور توضیح داد: واقعا حق دارند. وضعیت مالی باشگاه با مشکلاتی مواجه هستند. ما با این مشکلات توانستیم به اینجا برسیم و امیدوارم جبران کنیم. زمان می برد. روزی که من آمدم چه شرایطی بود و الان چه شرایطی است. آنها حق شان است به حق شان برسند.

وی درباره پاداش آسیایی و اینکه به زودی دریافت خواهد شد گفت: بعضی ها فکر می کنند این پول فردا صبح به ما پرداخت خواهد شد. پرداخت بعد از فینال خواهد بود و البته ما چون دچار تحریم‌ها هستیم زمانبر خواهد بود. اگر ای اف سی پرداخت کند قطعا شفاف سازی خواهیم کرد و در اختیار هواداران قرار می دهیم.

سرپرست پرسپولیس درباره شرایط تمدید قرارداد با بازیکنانی همچون نادری و شجاع و .. گفت: همه این بازیکنان ارزشمند هستند. حتی آقا یحیی هم پیشنهاد دارند و ما سعی می کنیم همه آنها را نگه داریم.

رسول پناه درباره نامه نگاری‌ها و شکایت النصر هم اینطور توضیح داد: ما پیگیری حقوقی خواهیم کرد. بحث امنیت ملی است و پرسپولیس نماینده این کشور است و بحث پرچم سه رنگ کشور است. هر کس بخواهد شیطنتی داشته باشد قطعا پیگیری خواهیم کرد.

تگ ها


مهدی رسول پناه پرسپولیس تهران