رسول پناه: ۹۹ درصد این بازیکنان حفظ می شوند

مدیرعامل پرسپولیس گفت: ما پاداش‌های قبلی را پرداخت کرده‌ایم، در آخر فصل هم پاداش قهرمانی را پرداخت می‌دهیم....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مهدی رسول پناه، مدیرعامل پرسپولیس در گفت و گو با برنامه رادیویی تهران ورزشی درباره چهارمین قهرمانی متوالی این تیم عنوان کرد: لازم می‌دانم این قهرمانی را به همه مردم ایران به ویژه هواداران پرسپولیس تبریک بگویم. این قهرمانی بهترین نتیجه است چرا که ۴ هفته قبل از اتمام مسابقات به دست آمد و این چهارمین قهرمانی متوالی است. این قهرمانی در زمین مسجدسلیمان بود که این تیم در زمین خودش نتوانسته پرسپولیس را شکست دهد.


وی درباره برگزاری جشن قهرمانی گفت: با سازمان لیگ و فدراسیون در ارتباط هستیم. نامه زدیم در بازی با ذوب‌آهن جشنی هم برگزار کنیم. متاسفانه چون نمی‌توانیم شاهد حضور تماشاگران باشیم در تلاش هستیم برنامه‌ریزی کنیم جشن را باشکوه برگزار کنیم.


مدیرعامل پرسپولیس درباره پاداش قهرمانی به بازیکنان افزود: جزو قرارداشان است که پاداش بگیرند. در آخر فصل حتما پرداخت می‌شود. اجازه دهید مبلغ را نگویم. ما پاداش‌های قبلی را پرداخت کرده‌ایم، در آخر فصل هم پاداش قهرمانی را پرداخت می‌دهیم.


رسول پناه در خصوص تمدید قرارداد بازیکنان برای فصل بعد و همچنین قضیه ناراحتی بشار رسن گفت: همان طور که سرمربی گفت برای آخر فصل باشگاه تصمیم می‌گیرد. شاکله اصلی را که شامل ۹۹ درصد بازیکنان می شود را نگه می‌داریم و با بازیکنان همکاری خواهیم داشت. بحث بشار رسن هم شامل همین موضوع است تا بتوانیم او را نگه داریم و با سایر بازیکنان هم صحبت می‌کنیم. حتما او را نگه خواهیم داشت.


وی در پایان درباره برنامه های پرسپولیس جهت حضور در ادامه لیگ قهرمانان آسیا گفت: مقدمات فراهم شده است. تیم هفدهم یا هجدهم  شهریور به قطر سفر می‌کند. بحث نشست‌ها هم هست که قرار شد با سرمربیان همکاری لازم را داشته باشیم. برای مقدمات کار نشستی را هم با سرمربی و سرپرست تیم خواهیم داشت.

بیشتر بخوانید:

تیم منتخب هفته بیست و ششم لیگ برتر

گل‌محمدی: پرسپولیس باید خیلی زود تقویت شود

 

 

تگ ها


مهدی رسول پناه پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال