رسول پناه: در روزهای آینده خبرهای خوشی داریم

مدیرعامل پرسپولیس پس از انعقاد قرارداد با سه بازیکن لیگ برتری مقابل خبرنگاران ایستاد و درباره آینده نقل و انتقالات این باشگاه گفت....

به گزارش "ورزش سه" باشگاه پرسپولیس روز پر سر و صدایی را گذراند و بعد از تجمع هواداران این تیم در مقابل ساختمان باشگاه، آن‌ها در ساعات اخیر در بازار نقل و انتقالات تابستانه سر و صدای بسیاری را به پا کردند و توانستند سعید آقایی، حامد لک و عیسی آل کثیر را به خدمت بگیرند؛ مهدی رسول پناه سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس که صبح امروز صحبت مفصلی را درباره شرایط این تیم با هواداران کرده بود، در پایان یک روز پرحاشیه و البته پر سر و صدا در بازار نقل و انتقالات برای دقایقی کوتاه با خبرنگاران همکلام شد.

او گفت: همانطور که دیروز قول دادم امروز قرار بر این بود که با سه بازیکنی که در لیست درخواستی سرمربی محترم تیم بودند، مذاکراتی را داشته باشیم که خوشبختانه به توافق رسیدیم و همانطور که می‌دانید رسانه‌ای شد. آقایان حامد لک، سعید آقایی و عیسی آل کثیر. انشالله فردا و پس فردا هم خبرهای خوبی را برای هواداران خواهیم داشت دو سه بازیکن جدید را جذب خواهیم کرد.

رسول پناه درباره بازار نقل و انتقالات فوتبال ایران و رقم‌های نجومی درخواستی گفت: پرسپولیس واقعا در حد توان و بودجه خودش قرارداد بسته است؛ اصل علاقه‌مندی به پرسپولیس است که خرید‌های امروز ما واقعا علاقه‌مند به پرسپولیس بودند و با مبالغی توافقی در حد بودجه پرسپولیس با این تیم قرارداد بسته‌اند.

سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس در واکنش به جذب احسان پهلوان گفت: در رابطه با بحث تجمع امروز باید بگویم که از همه هواداران ممنونم، چرا که حق آن‌ها بود و نگران بودند و من هم آمدم و همه مسائل را شفاف به آن‌ها پاسخگو بودم؛ تک تک سوالات آن‌ها را هم پاسخ دادم. درباره جذب آن مسئله (احسان پهلوان) هم گفتم که طی یکی دو روز آینده من خبرهای خوشی را قطعا نهایی اعلام می‌کنم.

او درباره این‌که چه تعداد بازیکن از لیست یحیی گل محمدی مانده است، گفت: گفتم که یکی دو روز صبر کنید همه چیز مشخص خواهد شد.

مهدی رسول پناه درباره پاسخ مهدی ترابی هم گفت: هنوز پاسخی نداده است اما گفتم یکی دو روزه صبر کنید همه نقل و انتقالات ما نهایی خواهد شد؛ درباره قطعی شدن پیشنهاد وحید امیری به قطر هم این مسئله صحت ندارد.

سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس در واکنش به ناراحتی بیرانوند گفت: خیر، ایشان نظر خودش را گفت و من هم جواب‌شان را دادم؛ اتفاقا خوب شد که ایشان مطلب را بیان کردند و من هم چون حافظ منافع مردم و هواداران هستم پاسخ دادم و همچنان روی مواضع خود هستم.

رسول پناه درباره دو مرحله‌ای شدن توافق با عیسی آل کثیر گفت: مشکلی خاصی نبود؛ خوشبختانه توافق نهایی شد و هیچ مشکلی نیست؛ من دیشب هم در برنامه گفتم که اگر هواداران اجازه بدهند، با سعه صدر و دست بالا مذاکره می‌کنیم. از آن‌ها می‌خواهم دو سه روز پیش‌رو را هم صبوری کنند و انشالله لیست با قاطعیت تکمیل خواهد شد.

وی همچنین در واکنش به تغییرات در حوزه معاونت‌های باشگاه گفت: درباره آقای خبیری باید بگویم چون که ما دو ورزشگاه را برعهده گرفتیم، مدیریت یک ورزشگاه را به ایشان سپردیم و ایشان گفتند که می‌خواهند در آنجا خدمت کنند و از معاونت اجرایی کنار رفتند و ما هم پذیرفتیم؛ انشالله تا پایان هفته هیات مدیره جدید باشگاه مشخص خواهد شد و برخی معاونت‌های باشگاه تعیین می‌شوند.

مهدی رسول پناه درباره آخرین وضعیت پرونده برانکو و بسته شدن پنجره‌های نقل و انتقالاتی هم گفت: من قبول دارم که دغدغه اصلی هواداران موضوع پرونده برانکو است اما من دغدغه مهم‌تری دارم و آن خود باشگاه است؛ از جذب بازیکنان تا پرداخت پول به آن‌ها و موضوعات مهم اینچینی اما در کنار آن پول آقای برانکو هم بسیار مهم است که در حال مدیریت هستیم تا در هر دو محور بتوانیم کار را سامان بدهیم. انشالله بتوانیم طی چند روز آینده پرداختی در پرونده آقای برانکو داشته باشیم.

سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس درباره پیش پرداخت به بازیکنان جدید گفت: دریافتی امروز نداشتند اما قطعا به آن‌ها پرداخت خواهیم داشت.

او درباره واکنش به قانون منع جذب خارجی‌ها افزود: الان دیگر نظر ما اثر ندارد چرا که هم فدراسیون فوتبال و هم وزارت ورزش آن را تصویب کرده‌اند و ما باید از تمکین کنیم.

رسول پناه درباره قطعی شدن مدیرعاملی خود هم این‌چنین گفت: خیر اینچنین نیست؛ من گفته‌ام که هیات مدیره خواهد آمد و مدیرعامل را انتخاب می‌کند؛ واقعا علاقه‌ای به مدیرعاملی ندارم اما به این کار افتخار می‌کنم. اما می‌دانید که من منتظرم تا اگر مدیری بهتر از من بیاید قطعا از ایشان استفاده خواهیم کرد و من در کنار پرسپولیس هر کاری از دستم بر بیاد کمک می‌کنم.

تگ ها


مهدی رسول پناه پرسپولیس تهران