رسول پناه، عامل اصلی جدایی شجاع و ترابی (عکس)

نتایج یک نظرسنجی در میان هواداران پرسپولیس، نشان می‌دهد که از نگاه آن ها، مدیریت باشگاه مقصر اصلی قطع همکاری شجاع خلیل زاده و مهدی ترابی بوده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نقل و انتقالات پرسپولیس به پایان رسیده و حالا یحیی گل محمدی با تیم جدید خود آماده حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا می‌شود. اما همین چند هفته پیش بود که التهاب و تنش فراوانی در اردوی سرخپوشان وجود داشت و جدایی ۷ بازیکن، نارضایتی گسترده ای را در میان هواداران این تیم به وجود آورده بود. اما اوج این نارضایتی ها، زمانی بود که یک فایل صوتی مخفیانه از صحبت های مهدی رسول پناه منتشر شد و همین، مقدمه ای شد بر پایان یک سال تصدی او بر مسند باشگاه پرسپولیس.

حالا در یک نظرسنجی که میان هواداران پرسپولیس انجام شده، شرکت کنندگان نسبت به عملکرد این باشگاه در نقل و انتقالات نظر خود را گفته اند. یک بخش از پرسش ها درباره جدایی بازیکنان این تیم بوده است. در پاسخ به سوال نخست که جدایی کدام بازیکن تیم را با مشکل بیشتری مواجه می‌کند، ۵۵.۲% از کاربران به شجاع خلیل زاده رای داده اند و ۲۰% هم مهدی ترابی هافبک گلزن فصل گذشته این تیم را انتخاب کرده‌اند؛ دو بازیکنی که نحوه جدایی شان سروصدای زیادی را به وجود آورد.

در قسمت بعدی، سوال این بوده که در ماجرای جدایی مهدی ترابی و شجاع خلیل زاده، چه کسی تقصیر بیشتری را داشته است. ۶۴.۵% از شرکت کنندگان در نظرسنجی تیم مدیریتی باشگاه را مقصر جدایی شماره ۹ سابق سرخ ها و ۳۲.۷% نیز مقصر اصلی را ترابی دانسته اند. برای شجاع خلیل زاده البته این اعداد تفاوت دارد؛ این بار ۵۳.۶% به تیم مدیریتی و ۴۴.۲% به شجاع خلیل زاده رای داده اند.

این در حالی است که به نظر می‌رسد طرفداران پرسپولیس اینطور تصور می‌کنند که اگر مهدی رسول پناه حقوق این دو بازیکن را می‌پرداخت، آن ها اساسا امکان فسخ قرارداد را نداشتند و نمی‌توانستند بدون پرداخت مبلغ رضایت نامه از پرسپولیس جدا شوند.

در این نظرسنجی مفصل که ۱۳۵۸۲ نفر به تمام سوالات آن پاسخ داده‌اند، همچنین نزدیک به ۸۰% طرفداران پرسپولیس اعلام کرده اند که از عملکرد مهدی رسول پناه به عنوان مدیرعامل «ناراضی یا بسیار ناراضی» هستند.

بیشتر بخوانید:

ورود پرسپولیس به قطر با آرزوی موفقیت خلبان/ عکس با هتل لوکس

حسینی: به پرسپولیس احترام گذاشتیم

 

 

تگ ها


الریان العربی مهدی رسول پناه پرسپولیس تهران فوتبال ایران مهدی ترابی شجاع خلیل‌زاده لیگ برتر خلیج فارس فوتبال