رسول‌پناه قرارداد پرسپولیسی‌ها را علنی می‌کند!

مهدی رسول پناه روز گذشته اعلام کرد که قرار است قرارداد بازیکنان پرسپولیس را در یک برنامه تلویزیونی علنی کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مهدی رسول پناه مدیرعامل جدید پرسپولیس در ماه های اخیر صحبت های عجیبی را مطرح کرده است؛ از آرزوی موفقیت برای جدا شده های پرسپولیس قبل از آغاز نقل و انتقالات تا تلفظ اشتباه نام بشار رسن که همگی واکنش های مختلفی را در شبکه های اجتماعی به همراه داشتند.

او در جدیدترین صحبت های خود یک وعده جدید را داده است: «انتشار قرارداد بازیکنان». وی البته پیش‌تر هم وعده هایی داده بود که هیچ یک رنگ واقعیت به خود نگرفتند؛ از جمله پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ تا مرداد ماه و همچنین مصالحه با گابریل کالدرون.

نفر اول باشگاه پرسپولیس دیروز با طرح ادعای انتشار قراردادها گفت: حاضرم در یک برنامه تلویزیونی شرکت کنم و قراردادهای فصل گذشته و این فصل را نشان بدهم تا همه هواداران بدانند چه اتفاقاتی رخ داده است.

گفته می‌شود پرسپولیسی ها این فصل با سقف قرارداد ۳.۵ میلیاردی نقل و انتقالات را سپری کردند و همین موضوع مخالفت برخی از بازیکنان نظیر علی علیپور را هم به همراه داشت.

رسول پناه که تلاش می‌کند نظر هواداران را جلب کند، ادعا میکند که چندی قبل این قراردادها را به طرفداران ناراضی پرسپولیس که در مقابل ساختمان باشگاه تجمع کرده بودند، نشان داده اما هنوز هیچ یک از تجمع کنندگان این صحبت را تایید نکرده اند.

در نهایت باید دید این مدیر جدید که در اولین تجربه ورزشی به صندلی ریاست باشگاه پرسپولیس رسیده آیا این وعده اش را عملی می‌کند یا خیر؟ همچنین شاید در پاسخ به این صحبت ها مدیران دیگر باشگاه ها نیز برای انتشار قرارداد بازیکنان خود پای به میدان بگذارند.

بیشتر بخوانید:

جزئیات پیشنهاد چند میلیاردی یحیی گل‌محمدی به باشگاه پرسپولیس

برنامه پرسپولیس برای رفع محرومیت نقل و انتقالاتی

 

 

تگ ها


مهدی رسول پناه پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال