رسیدن به تاپ فور برای لیورپول غیرممکن است

جیمی کاراگر، ستاره سابق لیورپول و کارشناس فوتبال، همچنان معتقد است که رسیدن به یکی از چهار رده بالای جدول در این فصل برای قرمزها غیرممکن است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جیمی کاراگر معتقد است که مدافعان عنوان قهرمانی، در پایان این فصل به تاپ فور نخواهند رسید و نمی توانند از این طریق به چمپیونزلیگ صعود کنند. اما با این حال از کلوپ و شاگردانش خواسته تا کار را برای تیم های بالاسری سخت تر کرده و تا آخرین روز از این فصل عجیب و غریب، رقبا را عصبی و نگران نگه دارند.

خیلی چیزها ظرف تنها ۱۲ ماه در آنفیلد تغییر کرد... لیورپول که سال پیش به آسانی و با رکوردشکنی به قهرمانی در لیگ برتر رسید، این فصل به شدت به دردسر افتاده و نه تنها توان دفاع از عنوان قهرمانی خود را نداشت، بلکه حالا به نظر می رسد که حتی نخواهد توانست فصل را در بالای جدول و تاپ فور به پایان برساند.

جیمی کاراگر گفت: "فصل عجیبی بوده و دیگر تیم ها نیز شکست هایی داشته اند. در حال حاضر هنوز باور دارم که لیورپول به تاپ فور نخواهد رسید. هر چند آنها باید تیم هایی مثل لستر و چلسی را آزار دهند و عصبی کنند و تحت فشار بگذارند، بعد ببینند که چه می توانند بکنند.

با چهار یا پنج بازی باقیمانده آنها باید در موقعیتی باشند که بتوانند از هر اشتباهی که تیم های بالادستی‌شان مرتکب می شوند استفاده کنند."

یورگن کلوپ و شاگردانش شب گذشته ولورهمپتون را ۱-۰ در خانه شکست دادند و با این سه امتیاز خود را بالاتر از اورتون به رده ششم جدول لیگ برتر رساندند. قرمزها هنوز پنج امتیاز از چلسی، تیم چهارم جدول، عقب هستند و تنها ۹ بازی به پایان فصل باقی مانده است.

لیورپول همچینین ۱۰ امتیاز با لستر در رده سوم جدول فاصله دارند و این به آن معنا است که تنها یک جایگاه برای رسیدن به چمپیونزلیگ باقی مانده و لیورپول شانسی برای رسیدن به رده سوم جدول ندارد و تنها باید برای رده چهارم بجنگد.

این نبردی سخت و دشوار خواهد بود چرا که لقرمزها می دانند دیگر رقبا همچون آرسنال و تاتنهام در رده های پایین تر نیز هنوز از رسیدن به تاپ فور ناامید نشده اند و تا آخرین لحظه برای رساندن خود به چمپیونزلیگ خواهند جنگید.

بیشتر بخوانید:

رسیدن به تاپ فور برای لیورپول غیرممکن است

بارسلونا دیگر هافبک لیورپول را نمی خواهد

 

 

تگ ها


فوتبال جهان لیورپول لیگ برتر فوتبال