رسیدن لیون به نیمه نهایی اتفاقی نیست

لیون شب گذشته با برتری ۳-۱ برابر سیتی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان راه یافت. لیونی ها در یک هشتم نهایی یوونتوس را نیز حذف کرده بودند....

به گزارش "ورزش سه"، مکسول کورنت پس از گلزنی در پیروزی لیون برابر منچسترسیتی در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان گفت که از بازی برابر بهترین‌های جهان لذت می‌برد. 

بال ساحل عاجی در دقیقه ۲۴ با ضربه‌ای زیبا از بیرون محوطه جریمه تیمش را با یک گل پیش انداخت. کوین دی بروینه در دقیقه ۶۹ گل تساوی را به ثمر رساند اما موسی دمبله از روی نیمکت به میدان آمد تا در فاصله ۱۱ دقیقه دو بار دروازه حریف را باز کند.

گل کورنت چهارمین گل او برابر سیتی پپ گواردیولا بود و با رکورد لیونل مسی که بیشترین گل زده برابر سیتی در زمان حضور این مربی اسپانیایی را دارد برابر شد. او پس از بازی به رادیو مونته کارلو گفت:« حضور در این بازی‌ها استثنایی است. ما هر روز نمی‌توانیم در یک چهارم لیگ قهرمانان به میدان برویم. من امشب گل زدم اما مهمترین چیز هنوز هم کار جمعی تیم است. باید اعتراف کنم که از بازی برابر بهترین بازیکنان دنیا لذت می‎‌برم. این که ما در این مرحله حضور داریم به هیچ عنوان اتفاقی نیست. ما در طول تمرینات آماده سازی به خوبی کار کردیم و نتیجه تلاش‌هایمان را نیز امشب گرفتیم.»

تگ ها


لیون منچستر سیتی یوونتوس