رسیدگی به پرونده قضایی استوکس به تعویق افتاد

آنتونی استکوس مهاجم سابق سلتیک و پرسپولیس به دلیل اختلافات با نامزد سابقش پرونده قضایی دارد....

به گزارش "ورزش سه"، رسیدگی به پرونده شکایت نامزد سابق آنتونی استوکس که قرار بود امروز در دادگاه منطقه همیلتون کانتی اسکاتلند صورت بگیرد به دلیل نقص مدارک به تعویق افتاد. گویا یکسری گزارشات تلفنی ویژه در مورد این پرونده یافت شده است که نیاز به بررسی بیشتر دارد. گزارشی که می تواند در رای نهایی کاملا تاثیر گذار باشد. در نهایت با موافقت استوکس و تیم وکلایش با دادستانی، قرار شده است تا جلسه دادگاه به تعویق بیفتد.

سال گذشته دادگاهی در انگلیس حکم داده بوده که آنتونی استوکس تا چهار سال حق ندارد با نامزد سابقش تماسی برقرار کرده یا برای او ایجاد مزاحمت کند. نقض این حکم دادگاه توسط استوکس عاملی بوده که باعث شده حکم جلب او صادر شود و به همین علت بوده که او زمستان گذشته در بدو ورود به لندن بازداشت شد.

دادستان در دادگاه اعلام کرد که استوکس سال گذشته با فرستادن چندین ایمیل و پیامک برای نامزد سابقش به او توهین‌های متعددی کرده و از الفاظی تهدیدآمیز استفاده کرده است. استوکس همچنین متهم است که با پدر و مادر نامزد سابقش تماس گرفته و درباره دخترشان الفاظ نامناسب و توهین‌آمیز استفاده کرده است. این  در حالی است که بر اساس حکم دادگاه هر گونه برقراری تماس استوکس با نامزد سابقش یا خانواده او ممنوع شده بود.

تگ ها


آنتونی استوکس پرسپولیس تهران سلتیک