رشد بزرگ یونایتد با جذب رونالدو (عکس)

انتقال کریستیانو رونالدو به اولدترافورد از همان ابتدا برای این باشگاه انگلیسی سودآورر بوده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، با توجه به محبوبیت جهانی و بی حد و مرز ستاره هایی چون کریستیانو رونالدو و لیونل مسی، انتقال آنها نه تنها از نظر فنی و بلکه از لحاظ اقتصادی نیز به شدت به سود باشگاه های خریدار خواهد بود و یکی از دلایل تمایل آنها به خرید چنین بازیکنانی حتی در سن بالا نیز بی تردید همین موضوع است. نشریه دیلی میل مدعی شد هنوز ۲۴ ساعت از منتشر شدن خبر انتقال کریستیانو رونالدو به یونایتد نگذشته که این باشگاه تغییرات بزرگی را تجربه کرده است.

قبل از اعلام این خبر، باشگاه منچستریونایتد ۴۳.۱ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام داشت و کمی بیشتر از دو ساعت بعد از نهایی شدن انتقال کریستیانو رونالدو به اولدترافورد، این تعداد به ۴۴.۳ میلیون نفر افزایش یافت و حالا نیز اکانت این باشگاه بیش از ۴۵ میلیون دنبال کننده دارد. به نظر می رسد طی روزهای آتی و با برگزاری مراسم معارفه کریستیانو رونالدو و حضور این بازیکن در ترکیب شیاطین سرخ، این ارقام باز هم افزایش خواهد یافت.

همچنین دیروز شاهد رشد ۲۱۲ میلیون پوندی ارزش سهام یونایتد در بازار بورس بودیم. صبح روز جمعع ارزش هر سهم یونایتد در بازار نیویورک در ابتدای روز جمعه ۱۷.۳۸ دلار بود که در اواسط روز به ۱۹.۰۹ رسید و البته با فروش کردن تب و تاب خبر انتقال رونالدو در عدد  ۱۸.۴۷ دلار ثابت ماند تا در مجموع  این باشگاه رشدی ۶.۳ درصدی را تجربه کند.

تگ ها


کریستیانو رونالدو فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال