رشید مظاهری؛نقش اول داستان دو فینال

رشید مظاهری اتفاقی عجیب را طی دو جام حذفی در فصل اخیر و جاری پشت سر می‌گذارد....

به گزارش "ورزش سه"، مظاهری که سابقه قهرمانی در جام حذفی را در کارنامه دارد تنها یک گام با تکرار این موفقیت فاصله دارد و با استقلال در استادیوم نقش جهان به دنبال این مهم خواهد بود.

در خصوص رشید مظاهری اما یک اتفاق عجیب در فصل گذشته و در آستانه جام حذفی رقم خورد. گلر کنونی استقلال که فصل گذشته را در تبریز حضور داشت، در آستانه حضور تیمش در فینال با این باشگاه به اختلاف قراردادی خورد. این موضوع باعث ترک تبریز توسط او و عدم همراهی تیمش در دیدار مرحله نیمه‌نهایی و در ادامه فینال این رقابت‌ها برابر استقلال شد.

از دست رفتن فینال جام حذفی و قهرمانی برابر استقلال شاید یک اتفاق تلخ و پرحسرت برای مظاهری می‌توانست تلقی شود اما سرنوشت اتفاقی جالب بار دیگر در جام حذفی پیش پای او قرار داده تا بتواند یک بار دیگر شانس تصاحب مدال قهرمانی حذفی را و اینبار با پیراهن استقلال را در جمع شاگردان فرهاد مجیدی برای خود شکل دهد.

سیدحسین حسینی گلر شماره یک استقلال که کار را در نیم فصل دوم و خصوصا دیدارهای جام حذفی گرفته، در دیدار نیمه نهایی این رقابت‌ها و برابر گل گهر سیرجان در شرایطی که یک کارت زرد در کارنامه داشت با اتلاف وقت به زعم داور، دو اخطاره شد و فینال را از دست داد تا سکه شانس به رشید مظاهری رو کند.

گلری که فصل گذشته شانس بازی در فینال حذفی با پیراهن تراکتور را از دست داد و اکنون در اتفاقی جالب در مرحله نیمه‌نهایی و محرومیت سیدحسینی، گلر ثابت تیمش در فینال و مقابل فولاد خوزستان خواهد بود.

باید دید مظاهری قادر خواهد بود با عملکرد خود در این بازی حساس برابر شاگردان جواد نکونام تیمش را به موفقیت برساند و پایان این مسیر سخت را برای آبی‌ها همراه با جام قهرمانی کند یا خیر.

احتمالا رشید مظاهری به این موضوع که عشقت را رها کن و اگر قسمتت بود و دوستت داشت برمی‌گردد اعتقاد داشته باشد که سرنوشت به این شکل عجیب بار دیگر فینالی دیگر را پیش پای او قرار داده است.


دیدار فینال روز یکشنبه و با تقابل دو تیم استقلال و فولاد خوزستان در استادیوم نقش جهان برگزار خواهد شد.

تگ ها


استقلال تهران محمد رشید مظاهری