رشید مظاهری و خریدهای جدید استقلال محروم از لیگ قهرمانان آسیا!

باتوجه به اطلاعیه فدراسیون فوتبال و زمان اندک باقیمانده تا ارسال لیست لیگ قهرمانان آسیا، بازیکنان جدید استقلال نمی‌توانند این تیم را در آسیا همراهی کنند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، باتوجه به اعلام رسمی فدراسیون فوتبال و تاکید بر بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی استقلال، بازیکنان جدید این تیم قادر به همراهی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا نیستند. استقلال به خاطر مطالباتش به وینفرد شفر سرمربی آلمانی از نقل و انتقال محروم است که تا بعدازظهر امروز موفق نشده این مطالبات را پرداخت کند.

باتوجه به اینکه فرصت ارسال لیست آسیایی ساعت ۲۴ امروز دوشنبه به پایان می رسد و فرصتی برای پرداخت پول شفر نیست، استقلال با دردسر بزرگی مواجه شده است.

آبی پوشان با رشید مظاهری به صورت رسمی قرارداد بسته اند و سعید واسعی به همراه محمد حسین مرادمند نیز در آستانه عقد قرارداد با آنها قرار دارند که این ۳ بازیکن در آسیا تیم شان را همراهی نمی کنند.

عارف غلام و حسین پور حمیدی بازیکنانی هستند که قراردادهای خود را به صورت یک طرفه فسخ کرده‌اند که با این حساب استقلال با یک دروازه بان (سید حسین حسینی) به لیگ قهرمانان آسیا می رود. 

به این ترتیب استقلال شرایط بسیار سختی را تجربه می کند و اگر حسین حسینی هم از این  تیم جدا شود و یا نامش در لیست آسیایی قرار نگیرد، وضعیت آبی ها شکل عجیبتری به خود می گیرد. 

بیشتر بخوانید:

شرط رفع محرومیت باشگاه استقلال از نقل و انتقالات اعلام شد

پنجره نقل و انتقالاتی استقلال همچنان بسته است!

 

 

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران لیگ قهرمانی فوتبال آسیا وینفرد شفر فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال