رضائیان به ترکیب پرسپولیس باز می‌گردد

نمایش فوق العاده رامین رضائیان، مدافع راست پرسپولیس، در بازی ایران مقابل کره کار را به جایی رسانده که قبلا قابل باور نبود؛ پرسپولیسی ها حضور او را در ترکیب می خواهند ......

 نمایش فوق العاده رامین رضائیان، مدافع راست پرسپولیس، در بازی ایران مقابل کره کار را به جایی رسانده که قبلا قابل باور نبود؛ پرسپولیسی ها حضور او را در ترکیب می خواهند.
 

به گزارش "ورزش سه"، رامین رضائیان چند ماه بعد از جدایی غیرحرفه ای از پرسپولیس و البته مدتی پس از توافق با باشگاه ریزه اسپور ترکیه در سطحی کمتر از آمادگی دیده شده است. او که بنابر وعده قبلی از نیمکت نشینی در پرسپولیس با وجود همه ناراحتی ها ابراز خشم و عصبانیت نکرد، با نمایش خود در دو بازی ازبکستان و کره، فشار را روی برانکو افزایش داده است. مربی ای که امروز در نشست مطبوعاتی اعلام کرد همچنان حسین ماهینی نسبت به رضائیان شانس بیشتری برای حضور در ترکیب دارد.


رضائیان که در دیدار ایران و کره با پاس گل سرنوشت ساز، نفوذهای بی پایان و البته ارتباط مستقیمش با هواداران بیشتر از حد معمول به چشم آمده، بعد از دو جلسه تمرین با پرسپولیس در انتظار بازگشت به ترکیب تیمی است که سال گذشته یکی از ستارگان آن بود. او البته می توانست امسال هم گزینه اول برانکو باشد؛ اما در ابتدای این فصل اتفاقاتی افتاد که این موضوع را به تعویق انداخت. حالا رضائیان که در بازی های مهمی مثل دربی و دیدار با سپاهان نیمکت نشین بوده، با وجود بازی های فراتر از انتظار حسین ماهینی بازیکن جانشین اش به دنبال فرصتی برای سنجاق شدن به پستی است که پارسال در آنجا به شدت درخشید.


صد البته رضائیان که در تیم ملی در پست دفاع راست بازی می کند، دوست ندارد در نقش دیگری به میدان برود و در پرسپولیس هم اولویت این پست با حسین ماهینی است. بنابراین در صورت گره خوردن شرایط در بازی پرسپولیس و نفت (که چندان هم دور از انتظار نیست)، باید از برانکو انتظار داشت که دستور حضور رامین در میدان را بدهد؛ البته ممکن است شانس رامین طور دیگری بزند و با توجه به قابلیت ماهینی در پست های دیگر که اتفاقا پرسپولیس در آنجا ضعف هایی دارد، جابه جایی هایی صورت بگیرد و جا برای حضور مجدد رضائیان باز شود.

 


در حال حاضر، ماهینی (که درخشش در بازی سپاهان او را صاحب احترامی بیشتر در نزد هواداران کرده است)، به عنوان یکی از 11 بازیکن اصلی در بازی نفت به میدان خواهد آمد؛ اما از شرایط این طور به نظر می آید که نیمکت نشینی رامین هم دیری نخواهد پایید.


شاید حضور این مدافع راست پای خوش تکنیک در زمین، راه حل نهایی و پیش برنده ترکیب امسال پرسپولیس باشد که هنوز در جاهایی لنگ می زند...


فردا ساعت 18، ورزشگاه تختی؛ فکر می کنید چه کسی زودتر از همه از روی نیمکت بلند شود؟

 

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال