رضائیان: جلوی سوریه با غرور بازی نمی‌کنیم

مدافع راست تیم ملی از مردم و مسئولان خواست تا همچنان به حمایت های خود ادامه داده و سبب تداوم صدرنشینی ایران شوند ......

 مدافع راست تیم ملی از مردم و مسئولان خواست تا همچنان به حمایت های خود ادامه داده و سبب تداوم صدرنشینی ایران شوند.
 

به گزارش "ورزش سه"، رامین رضائیان مدافع پرحاشیه تیم ملی و باشگاه پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز گفت:« دنبال این هستیم تا سوریه را شکست داده و همچنان به صدرنشین خود ادامه بدهیم و در این راه به حمایت مردم و مسئولان احتیاج داریم تا به این روند ادامه بدهیم. ما تیم خیلی خوبی داریم که می تواند به جام جهانی صعود کند».


او ادامه داد:« برای بازی با سوریه نیاز به یک بازی تدارکاتی داشتیم که خدا را شکر این بازی تدارک دیده شد. همه تیم ها از مدت ها قبل برنامه ریزی کرده بودند و ما آخرین لحظه توانستیم با پاپوآ گینه نو بازی دوستانه بگذاریم که فکر می کنم تدارک خوبی برای رسیدن به شرایط ایده آل تا قبل از مصاف با سوریه باشد. امیدوارم هر بازیکنی جلوی گینه بازی کرد بهترین نمایش و کیفیت خود را در راه اعتلای نام ایران انجام بدهد و برای سوریه آماده شود».


مدافع راست تیم ملی با بیان این که جدال با سوریه را دست کم نمی گیرند، تصریح کرد:« نه به هیچ وجه ما خود را از پیش برنده نمی دانیم و بدون غرور پا به زمین می گذاریم. ما اصلا مغرور نمی شویم و هیچ وقت با غرور به زمین نمی رویم . سوریه میزبان است و باید مقابل این تیم خوب با یک نمایش بدون نقص بتوانیم به سه امتیاز برسیم. به هر حال با نگاهی به بازی های قبلی سوریه می توانیم پی ببریم که باید مقابل چنین تیمی با هوش و با برنامه به میدان برویم و ما هم در تلاش هستیم تا با بهترین آمادگی گام به مالزی بگذاریم».


رضائیان در پایان به بحث امکانات در نظر گرفته شده برای تیم ملی ترجیح داد صحبتی نکند.او گفت:« من نمی توانم به امکانات اشاره ای داشته باشم چون من سرباز تیم ملی هستم و کاری به امکانات ندارم چون وظیفه ام است با کمترین امکانات جانم را برای سربلندی تیم ملی بدهم. گفتم ما تیم خوبی داریم که با کمی حمایت می تواند به جام جهانی صعود کند و امیدوارم این امر مهم محقق شود».

 

تگ ها


فوتبال