رضائیان ستاره اوستنده در ولودروم

در اولین جاه طلبی اروپایی اوستنده این تیم در حالی مقابل حریف سرشناس فرانسوی در بازی رفت مرحله سوم پلی آف یورولیگ شکست خود که ستاره ایرانی جزو بهترین های این تیم شناخته شد ......

در اولین جاه طلبی اروپایی اوستنده این تیم در حالی مقابل حریف سرشناس فرانسوی در بازی رفت مرحله سوم پلی آف یورولیگ شکست خود که ستاره ایرانی جزو بهترین های این تیم شناخته شد.

به گزارش مدال به نقل از ورزش سه: اوستنده بلژیک در اولین جاه طلبی اروپایی خود در حالی به مصاف المپیک مارسی رفت که رامین رضائیان خرید جدید این باشگاه در ترکیب اصلی به میدان رفت و 90 دقیقه در ورزشگاه ولودروم نمایش خوبی در اولین چالش اروپایی ارائه داد.

بعد از این بازی رسانه های بلژیکی با تمجید از عملکرد رامین رضائیان در تحلیل های خود بیشترین نمره را به ملی پوش ایرانی اوستنده دادند تا رامین در کنار سه بازیکن دیگر این تیم بلژیکی با نمره 6 از 10 شروع رویایی در تجربه اروپایی خود به ثبت برساند.

این نمره خوب از سوی رسانه های بلژیکی به رامین رضائیان در حالی او را در میان ستاره های این تیم در ورزشگاه زیبا و خاطره انگیز ولودروم قرار داد که سایت ووته بال بلژیک در گزارشی از تازه واردهای ژوپیرلیگ از سه خرید اوستنده به عنوان بازیکنانی نام برد که می توانند با نمایش درخشان خود این تیم و طرفدارانش را با روزهای رویایی روبرو کنند. سه خریدی که نام رامین رضائیان نیز در میان آنها دیده می شد و مورد توجه سرمربی باشگاه نیز قرار گرفته بود.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال