رضازاده در گفت‌وگو با مدال: ایکاش یک ایرانی رکوردم را می‌زد/ ناراحت نیستم

پیشکسوت وزنه‌برداری ایران درباره شکسته شدن رکوردش در مسابقات جهانی گفت: ناراحت نیستم، اما افسوس می خورم که چرا یک ایرانی رکوردم را نشکست....

پیشکسوت وزنه‌برداری ایران درباره شکسته شدن رکوردش در مسابقات جهانی گفت: ناراحت نیستم، اما افسوس می خورم که چرا یک ایرانی رکوردم را نشکست.

به گزارش خبرنگار مدال، شکسته شدن رکورد دو ضرب جهان توسط لاشا تالاخادزه وزنه بردار گرجستانی برای ایرانی ها اهمیت زیادی دارد زیرا این رکورد حدود 15سال در اختیار حسین رضا زاده بود.

حسین رضازاده درباره این اتفاق مهم به خبرنگار مدال گفت: حدود 15 سال این رکورد در اختیار بنده بود و کسی نتوانست به آن نزدیک شود. الان هم ناراحت نیستم ولی افسوس می خورم که چرا این رکورد را یک وزنه بردار ایرانی نشکست. همیشه می گفتم که آرزو دارم روزی یک ایرانی رکورد را بزند. الان هم امیدوارم مسئولان برای وزنه برداری فکری کنند و روزی برسد که باز هم یک ایرانی به عنوان قویترین مرد جهان شناخته شود.

وی افزود: این را هم باید در نظر بگیرید که من روزی این رکورد را زدم که وزن ها با امروز تفاوت داشت. البته رکورد برای زدن است و ورزش همین اتفاقات را در دل خود دارد. هیچ رکوردی ابدی نیست و بالاخره روزی شکسته می شود.

وزنه برداری اسبق ایران گفت: در این سالها همیشه با خودم می گفتم چه خوب می شود که یک سنگین وزن مثل بهداد سلیمی یا دیگر نفرات رکوردم را بزنند. حالا هم باید مسئولان ورزش ایران با مدیریت درست وزنه برداری را به روزهای خوب خود برگردانند.

اخبار مرتبط:

شکسته‌شدن رکورد رضازاده در مسابقات جهانی وزنه‌برداری

تگ ها


مسابقات جهانی وزنه برداری رکورد حسین رضازاده حسین رضازاده لاشا تالاخازده وزنه‌برداری