رضازاده: رواسی تجربیات موفقی در پاراوزنه‌برداری دارد

رضازاده سرپرست انجمن وزنه‌برداری جانبازان و معلولین درباره برنامه‌های تیم ملی مردان توضیحاتی را ارائه داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، طبق اعلام سایت فدراسیون جانبازان و معلولین، حسین رضازاده سرپرست انجمن پاراوزنه‌برداری کشورمان اظهار داشت: در جلسه‌ای که امروز با رییس و سرپرست معاون ورزش قهرمانی فدراسیون برگزار کردیم، رواسی را به دلیل تجربیات موفقی که با تیم ملی در مسابقات مختلف جهانی و پارالمپیک داشت، به عنوان سرمربی تیم ملی و میرشفیعی را به عنوان دبیر انجمن معرفی کردیم.

وی ادامه داد: پاراوزنه‌برداری رشته عنوان داری است که امیدوارم با حمایت مسئولان کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون شاهد درخشیدنش در پارالمپیک توکیو و دیگر مسابقات باشیم.

سرپرست انجمن افزود: کمیته ملی پارالمپیک زمان شروع اردو‌ها را از ابتدا نیمه دوم اعلام کرده است و ما هم منتظر هستیم تا با دریافت برنامه‌های رواسی و نیز مطابق با دستورات ستاد پیشگیری کرونا، زمان و مکان اردو‌های تیم ملی را مشخص نماییم.

رضازاده عنوان کرد: یکی از بحث‌های مهم ما شرایط سنی تیم ملی است و باید برای پارالمپیک بعدی به سمت جوانگرایی حرکت کنیم و برای تداوم جایگاه و کسب موفقیت‌های بیشتر روی جوانان سرمایه‌گذاری نماییم تا تیم ملی از پشتوانه خوبی برخوردار باشد.

سرپرست انجمن در پایان درباره کادرفنی گفت: رواسی گزینه‌های خود را برای انتخاب مربیان تیم ملی به ما معرفی خواهد کرد و پس از بررسی در انجمن، کادرفنی نهایی را اعلام می‌کنیم.

بیشتر بخوانید:

به خاطر حذف تاماش آیان تهدید شدم

سرمربی وزنه برداران پارالمپیکی مشخص شد

 

 

تگ ها


وزنه برداری حسین رضازاده وزنه‌برداری