رضاوند: امروز بهترین روز زندگی من است/ به تمام آرزوهایم رسیدم

هافبک جدید استقلال برخلاف سایر خریدهای این تیم نیازی ندارد تا ثابت کند استقلالی بوده یا خیر، همه فوتبالی‌ها از علاقه شدید رضاوند به استقلال آگاه هستند، او می‌گوید با پیوستن به استقلال به آرزوهایش رسیده است....

هافبک جدید استقلال گفت: رسیدن به استقلال و تیم‌ملی آرزوی بچگی‌ام بود و امروز بهترین روز زندگی‌ام است.
به گزارش مدال، آرش رضاوند بعد از امضای قرارداد دو ساله با استقلال به سایت رسمی باشگاه گفت: رسیدن به استقلال از آرزوهای بچگی من بود که به آن رسیدم. همه می‌دانند که من استقلالی هستم و به عنوان یک بازیکن استقلالی شناخته شدم. امیدوارم با تلاش خودم و حمایت هواداران روزهای خوبی را پشت سر بگذارم. 
او در ادامه درباره همکاری با استراماچونی اضافه کرد: ایشان یک مربی بزرگ است و قبل از پیوستن به استقلال با او صحبت کردم. ایشان علاقه زیادی به فوتبال تهاجمی دارند و مطمئنا از همکاری با ایشان لذت خواهم برد. او یک مربی سرشناس است و امیدوارم فصل خوبی را در کنار او داشته باشم و در نهایت عملکرد ما باعث خوشحالی هواداران شود.
رضاوند درباره بحث های پیرامون شماره پیراهن تصریح کرد: شماره پیراهن برای من فرقی ندارد و موضوع مهمی نیست و هر تصمیمی گرفته شود، انجام خواهم داد.
وی در ادامه درباره رقابت برای رسیدن به پیراهن استقلال و حضور بازیکنان با کیفیت گفت: تیم های بزرگ بازیکنان بزرگی هم دارند و برای رقابت کاملا آماده هستم. حضور رقیبان به من هم کمک می کند تا کیفیت خود را بالا ببرم.
رضاوند در ادامه درباره حضور در اردوی تیم ملی اضافه کرد: بر اساس صحبتی که انجام دادم قرار شد به اردوی تیم ملی بروم و در پایان اردو در تمرینات استقلال حاضر می شوم.
هافبک جدید استقلال در پایان صحبت های خود درباره همزمانی دعوت به تیم ملی و قرارداد با استقلال گفت: در یک روز با استقلال قرارداد بستم و به تیم ملی رسیدم و مطمئنا 17 تیر یکی از بهترین روزهای زندگی من و بهترین روز فوتبالی‌ام بوده است.

بیشتر بخوانید:

نقل و انتقالات/قرارداد رضاوند با استقلال رسمی شد

تگ ها


آرش رضا وند رضاوند استقلال پست رضاوند آمار رضاوند سایپا استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال