رضاوند: بدون حضور هواداران انگار در لیگ یک بازی می‌کردیم

آرش رضاوند، بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: ما هر روز بهتر می‌شویم و فکر می‌کنم از هفته‌های هشتم یا نهم به شرایط ایده‌آل برسیم....

آرش رضاوند، بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: ما هر روز بهتر می‌شویم و فکر می‌کنم از هفته‌های هشتم یا نهم به شرایط ایده‌آل برسیم.

به گزارش مدال، آرش رضاوند پس از دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و گل‌گهر سیرجان در هفته ششم لیگ برتر که با برتری شاگردان استراماچونی به پایان رسید، اظهار داشت: به نظرم بازی خوبی بود، اما این که هواداران در ورزشگاه نبودند تا شادی اولین پیروزی تیم‌شان در فصل جدید را با هم تقسیم کنیم چهره خوبی نداشت. در هر صورت بسیار خوشحالیم که در این بازی به برتری رسیدیم.

وی در مورد محرومیت استقلال از حضور هوادارانش در بازی با گل‌گهر گفت: من در این مورد نمی‌توانم اظهارنظر کنم، چون تصمیم گیرنده نیستم اما جذابیت فوتبال به حضور هواداران است. در بازی با گل‌گهر، چون هواداران نبودند انگار در لیگ یک بازی می‌کردیم.

بازیکن تیم فوتبال استقلال در مورد کار با استراماچونی و خصوصیات این مربی، تصریح کرد: استراماچونی مربی بسیار بزرگی است و در تیم‌های بزرگی هم کار کرده است. او روز به روز سعی در انتقال اطلاعات و تجربیات خودش به بازیکنان دارد و تیم ما هم هر روز هماهنگ‌تر می‌شود. امیدوارم این روند خوب را حفظ کنیم تا در ادامه نتایج خوبی بگیریم.

رضاوند در پایان در خصوص اینکه آیا به موفقیت و حتی قهرمانی استقلال امیدوار است یا خیر، خاطرنشان کرد: فاصله استقلال با صدر جدول فقط ۸ امتیاز است و هنوز هم بازی‌های زیادی تا پایان فصل باقی مانده و ما هنوز فرصت برای موفقیت داریم. ما روز به روز بهتر می‌شویم و فکر می‌کنم از هفته‌های هشتم یا نهم به شرایط ایده‌آل برسیم.

بیشتر بخوانید:

تحلیل داریوش یزدانی از دیدار استقلال-گل گهر

 

تگ ها


آرش رضاوند استقلال آندره آ استراماچونی گل گهر سیرجان فوتبال