رضاوند: دروازه‌بان پرسپولیس باعث عکس‌العمل هواداران می‌‌شود

بازیکن تیم فوتبال سایپا گفت: گلر دوم پرسپولیس با اینکه ایرانی نیست و فارسی متوجه نمیشود, به سمت نیمکت ما میآید و باعث می شود که هواداران هم عکسالعمل نشان دهند ......


بازیکن تیم فوتبال سایپا گفت: گلر دوم پرسپولیس با اینکه ایرانی نیست و فارسی متوجه نمی‌شود, به سمت نیمکت ما می‌آید و باعث می شود که هواداران هم عکس‌العمل نشان دهند.

به گزارش مدال، آرش رضا‌وند بعد از تساوی تیم‌های سایپا و پرسپولیس در هفته دهم لیگ برتر درباره حواشی و درگیری‌های رخ داده بین بازیکنان دو تیم گفت: گلر دوم پرسپولیس با اینکه ایرانی نیست و فارسی متوجه نمی‌شود, به سمت نیمکت ما می‌آید و باعث می شود که هواداران هم عکس‌العمل نشان دهند. این اتفاقات برای بازیکنان ما که همگی جوان هستند و در سال فقط چند بار بازی‌های‌شان در تلویزیون پخش زنده می‌شود عادی نیست.

وی درباره شادی گل بحث‌برانگیز محمدرضا سلیمانی, اظهار داشت: بازیکن جوان ما شاید 22 سال سن داشته باشد, به عنوان بازیکن تعویضی به زمین می‌آید و در دقیقه 89 گل حساسی را مقابل یکی از برترین تیم های آسیا به ثمر می‌رساند و طبیعی است که خیلی خوشحال باشد. این اتفاقات در فوتبال حرفه‌ای رخ می‌دهد. رونالدو در ورزشگاه نیوکمپ به صورت تحریک‌‌آمیز مقابل هواداران بارسلونا خوشحالی می‌کند.

بازیکن سایپا ادامه داد: گل زدن به استقلال و پرسپولیس لذت‌بخش است و فکر می‌کنم سلیمانی کار خاصی نکرد. البته هواداران پرسپولیس قابل احترام هستند  اما این اتفاقات در فوتیال حرفه‌ای کم رخ نمی‌دهد. به هرحال فوتبال ما هم حرفه‌ای است.

وی راجع به اینکه آیا زمین بازی روی کیفیت بازی تاثیر نگذاشته بود, خاطرنشان کرد: زمین باعث شده بود کیفیت بازی پایین بیاید. به هرحال برای باشگاه ما بودجه پائینی دارد‌, اجاره این زمین 30 میلیون تومان و اجاره ورزشگاه آزادی شاید 200-150 میلیون باشد. البته در آزادی پرسپولیس انگار که میزبان است اما فکر می‌کنم امروز همه بازی در این زمین بی کیفیت لذت بردند. شاید اگر بازی یکم دیگر طول می‌کشید, زمین به باتلاق تبدیل می‌شد.

تگ ها


فوتبال