رضاوند:عکسم در صفحات مجازی برای قهرمانی سال92 بود

عکسی از آرش رضاوند در صفحات مجازی منتشر شد که وی با لباس استقلال به عنوان یک هوادار در استادیوم حضور دارد....

به گزارش مدال، آرش رضاوند بازیکن جدید استقلال در خصوص این موضوع گفت: عکسی از من در فضای مجازی هست که اگر اشتباه نکنم آن مسابقه دیدار قهرمانی استقلال در لیگ برتر بود که حسن اشجاری موفق به گلزنی شد و استقلال در آن مسابقه قهرمانی خود را جشن گرفت. در آن مسابقه آقای قلعه نویی سرمربی استقلال بود.
وی در ادامه توضیح داد: من در جریان آن مسابقه در استادیوم حضور داشتم و در آن سال عضو تیم امید استقلال بودم. ما در خانواده کاملاً استقلالی زندگی می‌کنیم و پدر من استقلالی یک وحشتناک است.
رضاوند تاکید کرد: پدرم خیلی اصرار داشت که من به استقلال بروم ضمن آنکه خودم دوست داشتم پیراهن تیمی را بپوشم که از بچگی به آن علاقه داشتم که  خوشبختانه این اتفاق افتاد. هر چیزی که سخت باشد و پیش پای انسان قرار بگیرد طبیعتا شیرینی بیشتری هم برای او خواهد داشت.
رضاوند درباره حضورش در استقلال اظهار داشت: من بعد از حضور در نفت تهران و سایپا دوست‌داشتم چالش جدیدی را تجربه کنم و در یک محیط جدیدتر به فوتبالم ادامه بدهم. حالا هم خیلی خوشحال هستم که به استقلال آمدم و تمام تمرکزم را برای خوشحال کردن تماشاگران روی سکوها انجام خواهم داد.
وی ادامه داد: من جای کسی به استقلال نیامده‌ام و چیزی هم به من نگفته اند. من با آقای استراماچونی صحبت کردم و او گفت که بازی های من را دیده است و دوست دارد من به استقلال بیایم، حالا هم این اتفاق افتاده و تمام تلاشم این است که خواسته هایی که از من دارند را در زمین انجام دهم. ما کار سختی در پیش داریم چون به هرحال تغییرات زیادی صورت گرفته اما استقلال همیشه استقلال است و مطمئناً ما برای حضور در جمع مدعیان تلاش خواهیم کرد و امیدوار هستیم تا بتوانیم نتایج بگیریم که دل هواداران شاد شود.

بیشتر بخوانید:

آشتی استقلال با هوادارانش/درب های تمرین باز می شود؟!


 

تگ ها


باشگاه استقلال بازیکن جدید استقلال اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات استقلال نقل و انتقالات آرش رضاوند سایپا استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال