رضایتنامه میرزازاد برای صنعت نفت قرضی است

نیما میرزازاد دروازه بان نساجی که در ابتدای فصل به عنوان بازیکن قطعی به اردوی تیم سپاهان ملحق شد بدون حتی انجام یک بازی برای تیم اصفهانی راهی صنعت نفت خواهد شد.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، با وجود اینکه محرم نویدکیا در بازی های دور رفت حتی در یک مسابقه از نیما میرزازاد بهره نبرده است رضایتنامه این دروازه بان از سوی باشگاه سپاهان برای باشگاه صنعت نفت به صورت قرضی صادر می شود و این رضایتنامه تا پایان فصل جاری دارای اعتبار خواهد بود. 

تیم سپاهان در تعطیلات زمستانی رشید مظاهری دروازه بان استقلال را بخدمت گرفته است و با توجه به نمایش های انتقاد آمیزی که  دروازه بان اتریشی در برخی از بازی های دور رفت داشت به نظر می رسد دروازه بان استقلال به مرد شماره یک طلایی پوشان اصفهان تبدیل خواهد شد. هر چند دروازه بان اتریشی از این نقل و انتقال راضی به نظر نمی رسد اما واقعیت این است او برای حفظ جایگاهی که در آن قرار دارد رقابت سختی با رشید مظاهری خواهد داشت. 

نکته جالب اینکه سپاهان امروز در یک بازی دوستانه میزبان نساجی است و باید منتظر ماند و دید که امروز محرم نوید کیا در ابتدای مسابقه کدام دروازه بان را به میدان خواهد فرستاد. ترکیب اولیه مشخص خواهد کرد مرد شماره یک سپاهان در ادامه بازی ها رشید مظاهری خواهد بود یا کریستوفر، دروازه بان اتریشی.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان نقل و انتقالات نیم فصل ۱۴۰۰ صنعت نفت آبادان نیما میرزازاد