رضایت آلگری از عملکرد بانوی پیر مقابل بولونیا

سرمربی یوونتوس از عملکرد تیمش راضی است و تایید کرد مهدی بن عطیه دیدار مقابل میلان را از دست می دهد....

 

به گزارش مدال، دو گل از فدریکو برناردسکی و مویزه کین باعث شد یوونتوس با نتیجه 2-0 از سد بولونیا بگذرد تا برای دوازدهمین فصل متوالی در جام حذفی ایتالیا راهی مرحله یک چهارم نهایی شود. در حالی که بیانکونری باید روز چهارشنبه در سوپرجام ایتالیا در عربستان به مصاف میلان برود، ماسیمیلیانو الگری در کنفرانس خبری بعد از بازی گفت:

از صعود راضی ام زیرا پیروزی مقابل بولونیا در اولین دیدارمان پس از تعطیلات، آسان نبود. چهارشنبه یک تک بازی است. ما قبلا در سوپرجام در پنالتی مقابل میلان شکست خورده ایم و بنابراین حداقل امیدواریم بازی به وقت های اضافه و ضربات پنالتی نرسد. ما آماده بازی هستیم.

مویزه کین جوان است و به پیشرفت نیاز دارد اما خوب بازی کرد. لئوناردو اسپیناتزولا نیز پس از یک دوره طولانی مصدومیت، عملکرد خوبی داشت. برناردسکی به طور واضح از نظر بدنی و روحی به فرم مطلوب برگشته است. با توجه به غیبت مانژوکیچ، تمام بازیکنان برای ما مهم هستند. 

در حالی که بن عطیه قرار بود از ابتدا بازی کند، در آخرین دقایق مصدوم شد و جای خود را به کیه لینی داد:

بن عطیه در حال گرم کردن، از ناحیه کشاله ران مصدوم شد و بنابراین در جده حضور نخواهد داشت. ما همچنین آندره آ بارتزالی را در اختیار نداریم اما امیدواریم ژائو کانسلو برگردد.

تگ ها


یوونتوس سری آ فوتبال