رضایت استقلالی‌ها از میزبانی عربستان در آسیا

اعضای تیم استقلال از میزبانی عربستان در لیگ قهرمانان رضایت دارند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کاروان تیم استقلال برای شرکت در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از روز گذشته در شهر جده عربستان اقامت پیدا کردند و کارشان را برای دیدار های آسیایی جلو می‌برند.


یکی از نگرانی هایی که قبل از اعزام استقلال به عربستان وجود داشت نحوه میزبانی این کشور با توجه به اختلاف نظرهای سیاسی میان دو کشور بود. با این حال با گذشت ۲۴ ساعت از اقامت استقلال در عربستان ظاهرا همه چیز خوب است و اعضای تیم از وضعیت موجود راضی هستند.


استقلالی ها در بدو ورود به کشور عربستان با استقبال مسئولان کشور میزبان مواجه شدند و معطلی خاصی نیز در فرودگاه جده برای اعضای آبی پوش به وجود نیامد. همچنین عربستانی ها دو دستگاه اتوبوس در اختیار استقلال قرار دادند وپلیس جده نیز تا هتل اعضای این تیم را اسکورت کرد.


استقلالی ها در عربستان در هتلی اقامت پیدا کرده اند که خلوت است و از نظر رعایت پروتکل های بهداشتی مورد تایید کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار گرفته است.


احمد مددی مدیرعامل استقلال نیز در این خصوص به تسنیم گفته است: «میزبانی عربستانی‌ها تا اینجا خوب بوده و امیدوارم تا پایان مسابقات امکانات مدنظر ما تامین شود.»

بیشتر بخوانید:

خیال راحت استقلالی‌ها؛ تست‌ها منفی شد

تمرینات شبانه مجیدی برای مقابله با الاهلی

 

 

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال