رضایت بازیکنان منچستریونایتد از خرید جدید باشگاه

رافائل واران، خرید جدید منچستریونایتد، عملکرد خوبی را در اولدترافورد به نمایش گذاشته و به الگویی برای سایر بازیکنان تبدیل شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بازیکن فرانسوی تابستان امسال تصمیم گرفت از رئال مادرید جدا شود و با قراردادی به ارزش ۳۹ میلیون پوند به جمع بازیکنان منچستریونایتد اضافه شد. واران در جریان پیروزی ۰-۱برابر ولوز در هفته گذشته اولین بازی خود با پیراهن این تیم را به نمایش گذاشت و در شکستن رکورد ۲۸ بازی بدون شکست خارج از خانه آرسنال به یونایتد کمک کرد.

واران در کنار هری مگوایر کاملا خونسرد به نظر می‌رسد و فضا و تجربه موردنیاز را به مرکز خط دفاع چهار نفره یونایتد اضافه کرده است. مشکل دریافت ویزا باعث شد که ورود واران به منچستر با تاخیر انجام شود اما سان مدعی شده که او خیلی زود با شرایط اولدترافورد سازگار شده و هم تیمی‌هایش به او به چشم الگو نگاه می‌کنند.

واران چهار قهرمانی لیگ قهرمانان در کارنامه دارد و پیش از جذب کریستیانو رونالدو، پرافتخارترین بازیکن شیاطین سرخ به شمار می‌رفت. حضور این بازیکن فرانسوی خبر بدی برای ویکتور لیندلوف بود که در دیدار برابر ولوز جایش را در ترکیب ثابت به رافائل واران داد. با این حال بازیکن سوئدی از رقابت با واران استقبال کرد. لیندلوف در این باره گفت:« این عالی است. من در یکی از بزرگترین باشگاه‌های جهان بازی می‌کنم و بازیکنان خوبی در این تیم حضور دارند. ما تیمی پر رقابت داریم و من فقط جنبه مثبت این قضیه را می‌بینم که ما بازیکن خوبی در اختیار داریم.»

تگ ها


رافائل واران تیم ملی فرانسه فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال